Precizní a rychlé měření výrobku zajistí závitové kalibry

Jste majitelem výrobní firmy? Pak zcela jistě víte, že úspěšnost podnikání spočívá především v rychlosti a precizním provedení vašich výrobků. Jednu z nejdůležitějších rolí při výrobě tedy hraje průběžná a výstupní kontrola. Právě na pozicích kontrolorů je nutné mít ty správné zaměstnance a vynikající vybavení. Lidský faktor je nevyzpytatelný, nicméně u nástrojů můžete mít naprostou jistotu. Alespoň v případě, že zvolíte měřicí nástroje od společnosti Michovský Tools. Právě ji a její sortiment si představíme v následujících řádcích.

Specialista v oboru

Společnost Michovský Tools je jednou z nejznámějších a tradičních firem nabízejících pestrý sortiment měrek a kalibrů. K dispozici má veškeré druhy těchto měřicích nástrojů, proto není problém vybrat měřidla i kalibry do všech provozů. Zboží má skladem, takže k vám objednaná zásilka dorazí do 24 hodin. Samozřejmostí je i kalibrace nástrojů. Zažádat si můžete i o vystavení certifikátu akreditované laboratoře Trescal. Ta je certifikována atestem ISO 9001.

Měřidla pro vnější i vnitřní závity

Měření závitů se řeší prostřednictvím takzvaných kalibrů. Jedná se o měrky, jež lze sehnat ve dvou základních podobách. Potřebujete-li aktuálně měřit vnitřní závity, zvolíte takzvané trny, které se přímo do závitů nasouvají. Naopak závitové kalibry, jimiž se měří vnější závity, jsou označovány jako kroužky. Ty vnější závit dokonale obepnou. Jinak si lze u zmiňované firmy objednat i třmenové a válečkové kalibry určené pro kontrolu specifických obrobků.

S důrazem na kvalitu

Nejvyšší jakost měřidel a kalibrů není u mnohých firem samozřejmostí. U Michovský Tools seženete kalibry, které jsou vyrobené z vysoce pevné kalené oceli. Při měření tak nemění v žádném případě tvar v důsledku změny okolní teploty. Bez problémů zvládnete měřit v jakýchkoli podmínkách. O jejich kalibraci jsme se již zmiňovali.

Facebookové komentáře

Přidat komentář