Povzneste relaxaci na masáži ještě výše

Určitě jste si již minimálně jednou za život měli šanci užít ten dokonalý relax a uvolnění na masáži. Masáž je skvělou možností jak ze svého těla i duše odplavit stres a napětí, uvolnit se a nechat si profesionálním masérem či masérkou protáhnout a namasírovat všechny svaly tak, že si při odjezdu domů připadáte jako znovuzrození. My vám dnes ale představíme další možnosti masáže, která tento příjemný zážitek vynese do úplně nových rovin.

Pokud vás už klasická masáž nudí, rádi byste si ji okořenili pikantními zážitky, nebo byste při ní chtěli vyzkoušet nové doteky, určitě vás osloví erotická masáž s krásnou masérkou, která v sobě pojí uvolnění při masírování těla a intimní atmosféru. Erotická masáž probíhá v soukromém privátním salonu, ve kterém se vám bude věnovat vaše osobní masérka. S ní si můžete užít společnou sprchu, kde se oba lépe seznámíte. Samotná masáž probíhá v útulném pokoji se svíčkami a příjemnou hudbou. Erotická masáž představuje příjemně strávený čas plný vzrušení a příjemného napětí. Věděli jste, že i erotická masáž byla využívána pro léčebné účely? Masérka se při nich zaměřuje i na vaše erotogenní zóny a dopřává vám tak uvolnění, které klasická masáž nabídnout nemůže. Vaše krásná masérka bude po celou dobu masáže nahá a díky jejímu masírování pomocí prstů, předloktí i loktů se můžete snadno vzrušit až k orgasmu. Kromě zbytku těla se masérka věnuje také vnitřní straně stehen oblasti třísel nebo intimním partiím, zážitek z erotické luxusní masáže tak bude nezapomenutelný.

Erotická masáž je vhodná jak pro jednotlivce, tak samozřejmě i pro páry. I vaši partnerku či partnera můžete přizvat k luxusní masáži, na které poznáte nový rozměr rozkoše. Vaše masérka vás provede masáží, na které vy s vaším partnerem zažijete opravdové erotické dusno. Erotická masáž pro dva je skvělý intimní zážitek, na kterém mnohem lépe zjistíte, co vše se vašemu partnerovi i vám líbí. Skvěle si také odpočinete a uvolníte celé tělo díky jemným dotekům či hnětením zkušené masérky.

Nebojte se poznat nové zážitky během erotických masáží. Uvidíte, že si je ihned zamilujete!