Domů » BYDLENÍ » ZAHRADA » Pořiďte dětem hřiště a udělejte jim hezčí dětství

Pořiďte dětem hřiště a udělejte jim hezčí dětství

Vzpomínáte si, jak jste se bavili v dětství? Kolik kamarádů na ulici jste měli a jaké všechny hry jste spolu hráli? Dnes už to takhle nefunguje. Děti tráví čas spíš u počítače a rodiče jsou vlastně zčásti rádi. Protože pustit nyní dítě ven bez dozoru je vždycky trochu nebezpečné.

Ideální je, pokud máte zahradu, kde můžete mít dítko krásně pod dohledem. Jenže jak ho tam na tom uzavřeném kousku pozemku zabavit? Vybudujte mu na zahradě vlastní království v podobě dětské houpačky, skluzavky, pískoviště či domečku!

Modulární hřiště jsou v současné době velkým hitem

Dětská hřiště se dnes objevují na mnoha zahradách. Nejsou totiž až tak drahá a dodávají se v různých rozměrech, takže se vejdou i na menší pozemky. Ostatně spousta rodičů začíná tak, že vyberou menší sestavu, a když má u dětí úspěch, postupně dokupují další prvky.

Modulární sestavy nabízí například prodejce dětských hřišť HonzíkůvHrad.cz. Obsahují skluzavky, houpačky i pískoviště. Přídavné moduly (piknikový stůl, lezeckou stěnu apod.) pak najdete v úplně samostatné kategorii.

Nejdůležitější je bezpečnost

Zatímco na městských hřištích se bohužel ještě dost často setkáte s kovovými prvky, dětská zahradní hřiště Jungle Gym z e-shopu HonzíkůvHrad.cz jsou vždy výhradně dřevěná. Dřevo je ošetřeno základní tlakovou impregnací, která ho chrání před houbami a dřevokaznými hmyzem. Veškeré výrobky mají normu a certifikaci ČSN 71 pro dětské hračky. O bezpečí svých dětí tedy nemusíte mít nejmenší strach.

Hřiště si sami sestavíte

Veškerá hřiště má e-shop skladem, objednávky odesílá do 24 hodin. Můžete si přiobjednat i montáž, k níž dostanete písek zdarma, nicméně většina zákazníků zvládne hřiště sestavit svépomocí. Jde o jednoduchou stavebnici.

Takže zbývá už jen rozhodnout, jestli zvolíte skluzavku, houpačku, pískoviště, vybudujete pirátskou loď nebo hrad pro malou princeznu. Tohle všechno je možné!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *