Pohodlná dámská obuv? Jde to i stylově!

Co si budeme nalhávat, nejpohodlnější je obout si tenisky. Spousta žen však pracuje na pozicích, kde to možné není. Jednají s lidmi a musí vypadat reprezentativně. Chodit denně v podpatcích je však šíleně nepohodlné. Takže jakým způsobem se s tím vypořádat?

Ženy, které tráví den sezením, podpatky možná i snesou. Najde se však dost těch, které si nemohou vzít tenisky, ačkoliv jsou celý den na nohách. Zpočátku se obvykle snaží chodit v nádherných střevíčcích, nicméně pohodlí nakonec zvítězí nad krásou.

Zdroj: eobuv.cz

Zdroj: eobuv.cz

Existuje i kompromis. Jmenuje se Tamaris!

Nejen pro všechny ženy, které se chtějí cítit pohodlně a zároveň touží vypadat stylově, je tady značka Tamaris. Tyto boty myslí na vzhled i pohodlí. Mají měkkou podrážku, chodí se v nich jako v pantoflích. Možná se vám dokonce stane, že budete před domem kontrolovat, jestli jste náhodou neodešli v domácích papučích.

Začněte jaro v nových polobotkách

Klíčem k pohodlí jsou nízké podpatky. Nekupujte si úplně ploché boty, ale s výškou podpatku to nepřehánějte. Teď na jaro se hodí například nějaké pěkné polobotky. U značky Tamaris je seženete v celé škále různých provedení. Některé mají vyvýšený podpatek, jsou neutrálně šedé, nebo naopak roztomile růžové. Mají zdobení, další jsou zase hladké. Polobotky jsou univerzálním kouskem, který by neměl chybět v botníku žádné ženy preferující společenský šatník.

Obohaťte svůj botník o oxfordky

Dalším must-have kouskem jsou pak tzv. oxfordky. Nejdříve je obouvali zejména muži, dnes jsou i běžnou součástí dámského botníku. Oxfordky vypadají perfektně ke kalhotám, ale dají se nosit i k šatům či sukni. Pořiďte si třeba černé, hladké či zdobené, a získáte univerzální pár bot na jaro i zimu. Oxfordky bývají kožené či z imitace kůže, což znamená, že jsou často tvrdé a nepoddajné. Ne však ty od značky Tamaris, které objevíte například na tomto odkazu https://www.eobuv.cz/tamaris.html. V těch se vám bude chodit jako v obláčcích.