Podnikatelé se občas bez půjčky neobejdou

V současné době na podnikatele číhají různé nástrahy. Velice často se stává, že vám někteří odběratelé zaplatí faktury o několik týdnů později, a vy nemůžete kvůli tomu přijmout další zakázku, protože nemáte volné peněžní prostředky. Právě pro takové případy jsou připravené podnikatelské úvěry, jichž dnešní finanční trh nabízí nespočetné množství. V následujících řádcích vám představíme nejen úvěrové produkty pro podnikatele, ale také vám prozradíme, jaké podmínky by měly splňovat.

Pokud se podíváte do nabídky dlouholeté finanční společnosti Ferratum, narazíte i na sekci, která je určena výhradně podnikatelům. Ano, máme tím na mysli Ferratum Business. Jedná se o projekt, v rámci něhož mohou i právnické osoby získat nemalou půjčku na nákup nového vybavení či rozšíření místa podnikání.

Proč Ferratum Business?

Ferratum je sice nebankovní poskytovatel, nicméně od té doby, co Česká národní banka zavedla nová pravidla na finančním trhu, pohřbila neférové nebankovní instituce hluboko pod zem. Ferratum vám poskytne půjčku od 50 000 korun do 1 300 000 korun, přičemž doba splatnosti se pohybuje v řádech několika měsíců. Půjčenou částku můžete splácet až osmnáct měsíců. Velkou výhodou je, že nepotřebujete nic zastavovat, ani neplatíte žádné skryté poplatky.

Jestliže vás jako podnikatele láká rychlá půjčka, pak je Ferratum Business ideální volbou. Obejdete papírování, nemusíte se bát ani administrativních poplatků a hlavně můžete o peníze požádat kdykoliv.

Peníze využijete na cokoliv

S penězi se můžete pustit do nových zakázek, aniž byste museli čekat na proplacení vystavených faktur. Zakoupíte tak nové vybavení a stroje, naberete talentované zaměstnance a rozšíříte svůj inventář.

Stačí si o úvěr zažádat skrze internet, přičemž o dalším postupu vás firma informuje buď telefonicky, nebo e-mailem.