Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » Plastika prsou vám zdvihne sebevědomí!

Plastika prsou vám zdvihne sebevědomí!

plastika prsou

Nejste spokojeny se svým poprsím, milé dámy? Tak si ho nechte upravit!
Spokojená žena je žena v první řadě sebevědomá a má se ráda. A pokud vám sebevědomí zvednou pěkná prsa, tak si je dopřejte! Investujete tím samy do sebe!

Zaměřeno na silikonové implantáty

Zvětšení prsou implantáty patří mezi nejčastější zákroky plastické chirurgie. Většinou se při něm používají silikonové implantáty. Ve svém zájmu investujte do těch nejkvalitnějších a nejbezpečnějších. Řada renomovaných plastických chirurgů doporučuje například implantáty Motiva.

Opravdu bezpečné implantáty

Prsní implantáty Motiva jsou v první řadě bezpečné. Silikon používaný při jejich výrobě disponuje veškerými nezbytnými certifikacemi (americkou FDA i orgány EU). Minimální je i výskyt negativních vedlejších účinků po zákroku. Z více než sta tisíc ženy sledovaných v pětiletém období (v letech 2010 až 2015) u pouhých šesti z nich došlo k tzv. ruptuře implantátu (protržení). Kapsulární kontraktura se pak objevila pouze u čtyř žen. Ostatní pooperační komplikace byly ještě vzácnější.

Téměř žádné jizvy

Další výhodou Motiva prsních implantátů je jejich elasticita. I velké implantáty se vkládají maximálně 4 cm dlouhým otvorem (anatomické silikonové implantáty vyžadují řez dvojnásobně dlouhý), po němž zůstává jen nepatrná jizva. A díky dokonalé kohezivitě použitého silikonového gelu jsou výsledná ňadra na pohled i dotek velmi přirozená, a to i v leže a se zvednutýma rukama.

Vyberte si zkušeného chirurga

Obávat se nemusíte ani samotného zákroku, který probíhá v celkové anestezii (zhruba jednu až dvě hodiny). Ještě před tím si však budete muset vybrat atestovaného operatéra s patřičnými zkušenostmi. Kontakty na ty nejrenomovanější najdete přímo na stránkách značky Motiva (motivaimplantaty.cz). Na seznam značkou doporučovaných operatérů se dostanete po odkliknutí záložky Vše o operaci na hlavní stránce.

Objednejte se na konzultaci

Se zvoleným operatérem si sjednejte konzultační schůzku, na níž se mu budete moci svěřit se svou představou. Profesionální chirurg k vám bude upřímný a nebude se snažit na vás za každou cenu vydělat. Vycházet bude především z vašeho zdravotního stavu a zřejmě vás pošle i na preventivní ultrazvukové vyšetření. Dobře vás seznámí s průběhem operace, pooperačním obdobím a možnými riziky zákroku.

Zvolte správnou velikost

Nesmírně důležitá je také volba velikosti prsního implantátu. Ten vaší postavě musí dokonale padnout. S výběrem implantátu vám pomůže 3D animace, která vám umožní podívat se, jak budete s danou velikostí vypadat.

Průběh operace

Samotná plastika prsou probíhá v celkové anestezii zhruba jednu až dvě hodiny. Implantáty se vkládají buď pod prsní žlázu, nebo prsní sval. Ještě před tím je však třeba absolvovat klasické pooperační vyšetření, jehož cílem je vyloučit zdravotní rizika a onemocnění prsou.

Po operaci

Hospitalizace po operaci nebývá delší než dva dny, elastický obvaz se sundává většinou pátý den po operaci. Následuje zhruba týdenní (až dvoutýdenní) rekonvalescence. Stehy se většinou odstraňují zhruba dva týdny po operaci. Dalších několik týdnů je však nutné nosit speciální pooperační prádlo (kompresní podprsenka).

Čeho se po zákroku vyvarovat?

48 hodin po operaci nebudete moci řídit automobil ani pít alkohol. Týden se nevyspíte jinak než na zádech, opatrnost bude na místě i při převlékání. Počítejte s tím, že při jakémkoliv zapojení prsních svalů pocítíte bolest. Připravená byste také měla být na možné komplikace v podobě krvácení do rány či možné infekce.
Věříme ale, že výsledek v podobně výstavních ňader bude stát za to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.