PF 2017

Vánoční přání a novoročenky jsou nedílnou součástí většiny firem. Jedná se o způsob jak svým klientům a obchodním partnerům vyjádřit vděčnost za uplynulý rok a popřát jim úspěchy v tom následujícím.

Na Kyoprint.cz lze vybírat až z 20 katalogů a více než 1000 druhů novoročenek, PF 2017 a svatebních tiskovin a pozvánek ke svatbě. Vybírat lze z různých grafických ztvárnění, různých návrhů, různých druhů papíru a lze využít netradičních tiskařských metod jako je horká ražba, slepotisk, výsek, digitální výsek nebo termografický tisk.

Kyoprint.cz umožňuje použít individuální návrh klientů dle Vašeho přání. Vše lze jednoduše provést přes online objednávkový formulář, kde stačí zadat údaje o Vaší společnosti, vybrat písmo, barvu, text a logo firmy. Odlište s tak od ostatních a zašlete svým obchodním partnerům a klientům originální přání.

Hotové zakázky jsou rozesílány nejdéle do 8 pracovních dní na Vaší adresu. Pro lepší představu, je zasílán vzorek vytvořeného přání či novoročenky. Zásilky jsou zasílány po celé České republice, na Slovensko ale i zahraničí. Při objednávce nad 2 000 Kč bez DPH se neplatí poštovné.

Na Kyoprint.cz si opravdu vyberete z nepřeberného množství novoročenek, oznámení a pozvánek na nejrůznější akce a pak jen nechat vytisknout, a to na více než 50 druhů materiálu, mezi které patří i dokonce pergamen. V ceně novoročenek nebo svatebních oznámení jsou zahrnuty i dopisní obálky.