Otevření nového seniordomu v obci Hořátev

Když je člověk mladý, neuvědomuje si, že se jednou objeví vrásky a zdravotní problémy. S přibývajícím věkem mu dochází, že musí myslet na zadní vrátka, protože vlastní rodina nemůže anebo nechce pomoci. Nejhorší je, když člověk zůstane na světě úplně sám. Naštěstí v dnešní době existuje bydlení pro seniory.

Domy s asistencí pro seniory

V životě člověka přijde čas, kdy zjistí, že už mu docházejí síly. Proč si nevychutnat zralé roky v klidu a pohodě? Domy s asistencí pro seniory nabízejí nejrůznější služby, proto se nemusejí starší lidé starat o všechno sami. Pokud nestačíte na svůj velký dům se zahradou anebo jste zůstali sami bez partnera v centru velkého města, rezervujte si bydlení pro seniory v obci Hořátev. Malebná vesnice leží jen 4 km od Nymburka a rozprostírá se v srdci Polabí. K dispozici jsou pěkné byty 1+kk s kuchyňkou, vlastním sociální zařízením či vestavěnou skříní a jeden byt 2+kk.

Jaké jsou služby spojené s ubytováním?

Patříte mezi aktivní důchodce? V tom případě oceníte pravidelné autobusové a vlakové spojení i zajišťování výletů anebo zájezdů. V budoucnu je v plánu výstavba hřiště a fitness pro seniory. Máte rádi děti? Počítejte s programy mateřské a základní školy. Když nebudete moci sami na nákup, obstará ho za vás správce objektu. Samozřejmě lze počítat s dovozem obědů. Na výběr je denně z 5 jídel. Společenská místnost nepostrádá kuchyňku, kde si o svátcích můžete upéci cukroví.

Na co se můžete těšit?

Pakliže se rozhodnete pro bydlení v nově postaveném seniordomu v obci Hořátev, počítejte s bezbariérovým přístupem, bezpečným prostředím, četnými volnočasovými aktivitami, rodinnou atmosférou i s možností vlastnit domácího mazlíčka. Pěkné chvíle s ostatními obyvateli strávíte na trase se zahrádkou. Ceny bytů a kompletní služby naleznete na webu seniordumhoratev.cz.