Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Obývací stěny pro reprezentaci i dokonalý relax

Obývací stěny pro reprezentaci i dokonalý relax

Obývací pokoj je reprezentativní místnost s klasickou obývací sestavou, sedačkou a křesly. A právě obývací stěny se stávají dominantou a nepřehlédnutelnou součásti interiéru. Do bytových sestav se již neskladuje ložní prádlo a sklo, ale pouze elektronika.  Toužíme po relaxačním a pohodlném pokoji, nikoliv po neútulné místnosti, kde nestačíte utírat prach ze skříní, poliček a tretek na nich vystavených. Dnes se preferuje účelovost, lehkost, vzdušnost a variabilita. Oblíbili jsme si sektorové obývací stěny – sestavu nábytkových prvků, které se dají libovolně kombinovat a dokupovat. Komoda nebo regál se vám nehodí? Tak si ho neobjednávejte, stejný styl vám budou výrobci nabízet i za pár let.

Moderní obývací stěny – buďte trendy

Trh nabízí velké množství stylů. Stále si můžete objednat starou dobrou klasiku, nebo moderní obývací stěny, luxusní, retro, starožitné a rustikální. A pak je nutné se rozhodnout pro materiál – masiv, lamino, dýha a MDF desky. Pravé dřevo je nenahraditelné, ale velmi drahé. Moderní levnější materiály jsou velmi pevné a od dřeva nerozeznatelné. Milovníci velkoplošných obrazovek si také přijdou na své, výrobci nabízejí televizní stěny, kde se dají rafinovaně ukrýt kabely. Máte doma spoustu knih? Regálů je nespočet, stačí si jen vybrat. A pokud máte doma atypické prostory, bude lepší si nechat vyrobit stěnu na zakázku, ať to stojí, co to stojí. Kvalita vydrží po dlouhá léta. A pokud zvolíte masiv – máte doma nadčasový nábytek.

Kvalitní obývací stěny – nakupujte výhodně

LED osvětlení a obývací stěny! Dobrá kombinace. Ledky vytvoří příjemné světlo v nočních hodinách. A kde hledat inspiraci? V prvních dvou odkazech, kde se nalézají také zajímavé informace o nábytku včetně fotogalerie. A pokud již máte o své obývací stěně ucelenou představu, tak rovnou zavítejte do největšího českého internetového obchodu t-nabytek.cz s certifikátem Heureka, oceněno zákazníky. Doprava ZDARMA, špičková zákaznická podpora, bezvadné ceny, snadný výběr ve filtru v levém sloupečku​ – zkrátka prodejní kategorie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *