Způsob nakupování oblečení pro dítě i matku se změnil! Využijte toho!

Možná jste si až do dnešního dne mysleli, že na tak obyčejné věci, jako je nakupování, nelze nic měnit. Ono je to právě naopak. Hlavně internetové prostředí se na změnách podepisuje nejvíce a přináší nové atraktivní způsoby, jak nakoupit výhodně, rychle a za ceny, které konkurence nabídnout nemůže. Nové trendy zasáhly oblast nakupování oblečení a potřeb pro děti a maminky, přináší je Tinky.cz.

Prvotřídní kvalitu nakoupíte podstatně levněji

Tinky.cz je internetový obchod, který se specializuje na nabídku kojeneckého oblečení a potřeb. Tvoří ji oblečení a doplňky pro maminky. Jako jeden z mála nabízí několik druhů podpůrných stahovacích pásů na těhotenské bříško a velký výběr podprsenek. Je výhodou, že je zboží roztříděno podle období (těhotenství, porod a doba porodu, kojení). Nakoupíte zde i kosmetiku aj. Pro děti připravili na Tinky.cz hlavně kvalitní oblečení. Seženete zde overaly pro kojence, tílka, trička, šatičky, body pro kojence a mnoho dalšího.

3 různé způsoby nakupování

Na e-shopu nakoupíte klasicky – to jest, že kliknutím na tlačítko „koupit“ přesunete zboží do virtuálního nákupního košíku, vyplníte vaše kontaktní údaje a zaplatíte. Jistě to dobře znáte. Druhým způsobem je nakupování v rámci Tinkyády. Jedná se o speciální nabídku webu, kdy koupíte vybrané zboží s výraznou slevou a navíc ještě s dárkem. Vždy se jedná o limitovanou akci, je třeba web sledovat a rychle jednat. Do třetice nakoupíte výhodně v rámci aukce. Na Tinky.cz je přehled věcí, které se budou dražit, jejich základní popis a vyvolávací cena. V rámci aukce lze zboží získat vůbec nejlevněji, chce to ale trpělivost, trochu přemýšlení a čas. Zažijete i notnou dávku napětí.

List přání a TV

Obchod jde ještě dál. Každý zákazník si lehce vytvoří list přání. Vloží do něj zboží, o něž má zájem. Ten následně odešle známým, o nichž ví, že se mu chystají kupovat dárek. Od ostatních obchodů se výrazně odlišuje ještě díky Tinky TV. Prostřednictvím reportáží radí, jak pečovat o miminko, na co si dát pozor v těhotenství aj.

Facebookové komentáře

Přidat komentář