Na co nezapomenout, než začne letní sezóna

Plánujete dovolenou v kempu nebo na chalupě? Ať už hodláte strávit léto jakkoliv, nenechávejte přípravu na poslední chvíli a nakupte veškeré vybavení zavčas. Nejjednodušším způsobem je objednat si vše potřebné na internetu, třeba na e-shopu firmy Orava. S náležitým vybavením si užijete letní měsíce naplno a vyhnete se mnoha zbytečným komplikacím, jako jsou zkažené potraviny nebo oblečení načichlé kouřem.

Co by to bylo za léto bez pořádné grilovačky? K tomuto účelu se skvěle hodí Elektrický gril EG-200. Se stolním elektrickým kontaktním grilem nebudete obtěžovat kouřem svoje sousedy na chatě a zároveň si vychutnáte vynikající šťavnaté steaky. Gril je navíc skladný, takže s ním můžete vyrazit i do kempu a po překlopení horní části grilu máte k dispozici dvě grilovací plochy. Také jej snadno vyčistíte, takže vám nezašpiní kufr auta.

Už máte na čem grilovat, teď jde o to, kam schovat nachystané steaky i lahve piva před začátkem samotné grilovačky. V Cestovní chladničce TF-240 uchráníte svoje potraviny před zkažením i pivo před ztepláním. Objem 24 litrů pojme vše potřebné. Připojíte ji k elektřině přes běžnou síť i autokonektor. Autochladnička je nepostradatelným kusem vybavení pro pohodové kempování, chataření a neztratí se ani na hudebním festivalu. Pod žhnoucím sluncem přijde vychlazená lahev piva vždycky vhod. Dokonce disponuje i funkcí ohřevu, pro udržení teploty uschovaných nápojů a potravin.

Určitě je potřeba pamatovat krom jídla a pití i na zábavu. Na Přenosném rádiu RSU-04B přehrajete přes USB port ze svého flash disku svoje oblíbené hity ve formátu MP3 i WAV. Využívat také můžete funkci nahrávání na USB. Přes AUX konektor pak můžete připojit externí zařízení, jako je vás telefon nebo počítač. Rádio obsahuje i vestavěný nabíjecí akumulátor, takže můžete hudbu poslouchat i bez připojení k elektřině. Nic vám tak nebrání si užít dlouhé letní večírky, spojené s grilováním, koupáním a popíjením.

Všechno výše zmíněné vybavení značky Orava snadno naskládáte do svého auta a dovezete kamkoliv, kde budete trávit léto.