Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Neunavitelný pomocník v práci – představujeme vám rychloběžná fóliová vrata

Neunavitelný pomocník v práci – představujeme vám rychloběžná fóliová vrata

Fotografie: rychloběžná fóliová vrata

Řešíte i ve vaší firmě problém s častým vozením výrobků a procházením přes klasické dveře, které je potřeba neustále otevírat a za sebou zavírat? Pak byste měli vědět o rychloběžných fóliových vratech Minirol na elektrické ovládání, které vám zpříjemní každodenní práci. Výhod, kterými oplývají, je hned několik. Pojďme si je představit.

Sem a tam, klidně stokrát za den

Teď je potřeba zboží vyvézt, za chvíli zase navézt. Dveře se div netrhnou, protože je potřeba neustále chodit sem a tam. Rychloběžná fóliová vrata Minirol jsou stavěna tak, aby hravě zvládla i velmi frekventovaný provoz. Díky své pružnosti hladce kloužou po vodicí liště a navíjí se na hřídel. Žádné hlemýždí tempo ale nečekejte! Vrata se otevírají i zavírají opravdu svižně, a to díky elektrickému rychloběžnému pohonu s frekvenčním měničem. Ačkoliv to zní paradoxně, co je rychlé, může být i zcela bezpečné! Konstrukce vrat bez pevných prvků, infrazávora a detektor překážek zajistí, že jakékoliv obavy můžete v klidu nechat ležet u ledu.

Zničit je, to už dá práci

Možná se vám honí hlavou otázka: „Co když se mi ta vrata kvůli nepřetržitému provozu hned pokazí?”. I tyto obavy zahoďte stranou! Minirol rychloběžná vrata vydrží opravdu mnoho. Přesvědčí vás o tom nejen jejich těsnost a odolnost proti větru, ale také vůči jakémukoliv mechanickému poškození. Na fólii vrat totiž nejsou žádné prvky, které by bylo možné zcela zničit bez možnosti výměny – a to i když do nich narazíte třeba vozíkem.

Do závěrečného údivu vás určitě dostane jedna speciální dovednost vrat, a to jejich samoopravitelnost. Když se vám tedy stane, že se fólie vytrhne z vodicích lišt, nemusíte hned s hrůzou v očích volat opraváře. Postačí dveře jen jednou znovu otevřít a zavřít a lišta se automaticky opět vrátí do svých zajetých kolejí.

rychloběžná fóliová vrata

Venku i uvnitř – pracují spolehlivě a bez řečí

Už jsme vás přesvědčili, že rychloběžná fóliová vrata Minirol budou vaším dobrým služebníkem? Asi nejběžnějším modelem jsou interiérová vrata. V nabídce však najdete také ještě odolnější vrata do exteriéru, a dokonce i speciální vrata Minirol. Co je na nich unikátního? Jsou to modely určené pro mrazírny a chladírny až do -30 °C, vrata s integrovaným únikovým východem nebo do prostor se zvýšenými požadavky na čistotu. Minirol zkrátka vyhoví jakémukoliv požadavku.

Tou poslední a obvykle největší starostí na závěr už je jen vybrat tu správnou barvu vrat. Zakoupit je totiž můžete v osmi různých odstínech – a jeden je vskutku hezčí než druhý!

Fotografie: rychloběžná fóliová vrata

Minirol – kdo jsme?

Funkčnost, kvalita, design – to jsou v kostce výrobky Minirol. Jsme značkou, co i k vám domů dokáže vyrobit předokenní rolety, screenové clony, sítě proti otravnému hmyzu i třeba garážová vrata. Už osmnáct let úspěšně reprezentujeme společnost Building Shutter Systems, která je specialistou na rolovací systémy.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *