Nakupujte Bitcoin přímo na burze

Popularita Bitcoinu v posledních letech značně vzrostla. Stále více investorů se snaží do kryptoměn investovat, a zhodnotit tak své peníze.

Proč je Bitcoin oblíbený?

Bitcoin je kryptoměna, která se stala oblíbenou, hlavně pro své unikátní vlastnosti:

– Bitcoin je nezávislý na státu – kurz Bitcoinu není ovlivňován fiskální politikou (vládou) ani tou monetární (centrální bankou). Kurz je dán pouze na základě nabídky a poptávky na trhu.

– Bitcoin je bezpečný – náročné výpočty, které předcházejí vytvoření kryptoměny, brání podvodníkům, aby ji uměle vytvořili.

Získejte Bitcoin pomocí burzy

Jednou z možností, jak nakoupit Bitcoin, je zúčastnit se kryptoměnové burzy. Jelikož se na burzách obchoduje s vysokým objemem, nákup i prodej Bitcoinu je výhodnější.

Další parametr, který je chválen uživateli, je anonymita. Samozřejmě, registrace je nutná, stejně jako doložení dokladu totožnosti, pokud nechcete být omezováni v objemu obchodování.

Jaký je postup, pokud se rozhodnete kupovat Bitcoin prostřednictvím burzy?

Trh kryptoměn vám nabízí hned několik burz. Než se rozhodnete pro konkrétní burzu, přečtěte si obchodní podmínky a recenze uživatelů. Nebojte se také zeptat v různých facebookových skupinách. Když si burzu vyberete, stačí, když si na svůj účet převedete peníze a můžete začít s obchodováním. Některé burzy vám dovolí nabít si účet jednoduše – bankovním převodem, jiné vyžadují dobíjení kryptoměnou. Za nevýhodu lze také považovat často zdlouhavou registraci.

Volte jednodušší alternativu

Pokud se vám zdá celý proces obchodování na burze složitý, vyzkoušejte prodej a koupi Bitcoinu prostřednictvím české platformy. Platformy bývají rychlé, spolehlivé a bezpečné. Odborníci, kteří za sebou mají již stovky podobných obchodů, vše vyřeší za vás a kryptoměnu převedou na vaši digitální peněženku.