Nádherné bydlení v historickém domě v centru Olomouce

Olomouc je městem, které v posledních letech zažívá obrovský rozmach. Pečlivě udržované historické jádro s dominantou katedrály láká turisty, během roku se zase ulice zaplní studenty. Nádherná Olomouc je dost velká na to, aby vám nic nechybělo, ale nemá neosobnost metropolí. Skvělé místo pro život!

Historický bytový dům dostává nový háv

Těžko si představit lepší místo k bydlení v Olomouci, než jsou opravené byty v centru. Zachovávají si své osobité kouzlo, jsou prosluněné, prostorné a po rekonstrukci vybavené veškerými moderními vymoženostmi. Právě takový je dům na adrese Palackého 17-19, kde probíhá kompletní rekonstrukce a modernizace. Byty na této lukrativní adrese budou k dispozici již v listopadu 2017, pokud tedy toužíte po originálním bydlení v centru města 2+kk nebo 3+kk, váhání není na místě. Podnikatelé zase dostanou šanci pronajmout si kancelář na výhodném místě, v přízemí je prostor i na obchod nebo kavárnu.

Příjemný domov

Budova Palackého 17-19 stojí na okraji městského jádra Olomouce, kde se dříve nacházely městské hradby, obklopena zelení v přímém sousedství Čechových sadů. Dnes se nachází v oblasti s vynikající občanskou vybaveností a dostupností autem i MHD. Na první pohled vás zaujme úžasným šarmem, podíváte-li se podruhé, objevíte pod ním veškerý komfort současnosti. Do oken jsou instalována izolační skla, probíhá renovace chodeb a schodů i vestavba moderního výtahu, na dvoře budou k dispozici parkovací stání hlídané kamerovým systémem. Vstupní dveře zajišťuje elektrický zámek, vyměněny jsou veškeré rozvody, přidány moderní radiátory… Byty tak svým nájemníkům poskytnou dokonalé spojení starého s novým.

Přesvědčte se na vlastní oči

Nyní máte jedinečnou příležitost nahlédnout pod pokličku a být mezi prvními, kteří se s bydlením na Palackého 17-19 seznámí. Čeká na vás prosluněný ukázkový byt, jehož prohlídku si můžete zajistit na stránkách www.byty-palackeho.cz, kde naleznete i kompletní nabídku na pronájem bytů Olomouc. Pokud se vám zalíbí, neváhejte a informujte se na možnost dlouhodobého pronájmu, nyní s nabídkou akční ceny při podpisu smlouvy do konce roku. Využít můžete i službu zajištění vybavení bytu na klíč. Pro zájemce je nabízena možnost krátkodobého pronájmu na 3 – 12 měsíců. Kromě již zmíněných 2+kk nebo 3+kk dům skrývá také několik atypických či půdních bytů, případně je možné sousedící bytové jednotky na přání propojit.