Nábytek do každé dílny

Sháníte nábytek do dílny? Pak na něj zřejmě budete mít vysoké ergonomické a bezpečnostní požadavky. Nepřehlížejte ale ani estetickou stránku věci.

Každá dílna musí být v první řadě bezpečná a v řadě druhé plnit svůj účel. A tomu napomáhá dobře zvolený dílenský nábytek. Veškeré vybavení dílny proto musí být pevné, stabilní a disponovat dostatečnou nosností, aby uneslo patřičnou zátěž. Nábytek by dále měl být variabilní, dobře ovladatelný a jeho užívání by ve všech typech průmyslových provozů mělo být komfortní. Jednotlivé kousky doporučujeme vybírat z tzv. ucelených řad, které prostorám vaší firmy dají jednotný vzhled. Veškeré tyto požadavky splňuje dílenský nábytek Polak.cz.

Do každé dílny patří ponk

Žádná dílna se neobejde bez dostatečně prostorné a masívní pracovní plochy. Dílenský ponk, jak se stolu do dílny říká, tvoří pevná pracovní deska a stabilní kovové nohy, které při práci zaručují maximální bezpečnost. Zvolit můžete jednoduchou pracovní desku či sofistikovaný stůl se zásuvkami, skříňkami a závěsnými systémy na zeď. Nebo obojí. Nosnost dílenských stolů bývá do 500 kg při rovnoměrném zatížení.

Kovové skříně na nářadí

Velkou pevností a stabilitou se vyznačují i kovové skříně na nářadí. Ty můžete mít v řadě provedení, ať již s plastovými boxy, policemi, či roletovými dveřmi. Je jen na vás, jakou kombinaci zvolíte. Pro ukládání menších předmětů vám pak poslouží zásuvkové kovové skříně.

Vozík do dílny

Praktickým pomocníkem pro každou domácí i firemní dílnu je pojízdný dílenský vozík s otočnými kolečky, která jsou zárukou snadné manipulace. Na výběr máte z velkého množství různých velikostí, se zásuvkami i bez. Vozík do dílny je samozřejmě vybaven pojistkou, která zamezí samovolnému vysunutí zásuvek.

Předností dílenského nábytku Polak.cz je vedle jeho maximální bezpečnosti i to, že jednotlivé části lze kombinovat, a individuálně tak přizpůsobit požadavkům klienta.