Moderní tapety pro každý interiér

Papírové, vliesové, vinylové, samolepicí, moderní tapety nabízí širokou škálu materiálů a ještě širší výběr dekorů. Tapetovat můžete třeba jednu stěnu, celý pokoj nebo využít fototapety, které na stěně vytváří obraz. Můžete je různě kombinovat a barevně ladit. Podle stylu vašeho vybavení vybírejte zámecké tapety, které se skvěle hodí k retro nábytku, venkovský a rustikální styl zase perfektně dokreslí skandinávské tapety s přírodními barvami a geometrickými motivy. Dáváte-li přednost přírodním materiálům a vzorům, potom jsou přesně pro vás moderní tapety s dřevěnými, kamennými nebo cihlovými dekory.

Tapety do obýváku

Ve vašem obývacím pokoji to může vypadat jako ve viktoriánském domku, stěna s bílými nebo červenými cihlami působí svěžím dojmem a skvěle se hodí k rustikálnímu vybavení. Velmi dobře vypadají také dřevěné dekory, můžete jimi vytapetovat třeba stěnu za sedací soupravou a vytvořit tak iluzi srubu. Přírodní materiály dodávají interiéru přirozený nádech a pomáhají navodit příjemnou atmosféru.

Pracovna, ložnice i studentský pokoj s tapetou

V pracovnách a ložnicích najdou své uplatnění tapety se skandinávskými motivy. Ty se prodávají především v přírodních a jemných pastelových barvách, nejčastěji nesou geometrické motivy. Vypadají skvěle v kombinaci s rustikálně laděným interiérem, dřevěným nábytkem a jednoduchým vybavením. Budou se také perfektně hodit do studentského pokoje.

Jste-li spíš na super moderní vybavení v minimalistickém stylu, bude se vám do interiéru skvěle hodit fototapeta. Jde o obrazovou tapetu s motivem z fotografie. Nejčastěji zobrazuje přírodní motivy, panorama velkoměst, krajiny, zvířata nebo třeba zajímavý automobil, cokoli vás napadne. Tapety dnes tvoří moderní doplněk každého interiéru. Vyberte si fototapetuzámeckou tapetuskandinávskou nebo s přírodním dekorem a vytvořte si u vás doma příjemnou atmosféru.

Facebookové komentáře

Přidat komentář