Moderní kanceláře v pulzujícím srdci Zlína

V posledních deseti letech se trendy v architektonické oblasti výrazně změnily, což se dotklo mimo jiné i kancelářských prostor. Dávno jsou pryč doby, kdy jste museli sedět osm hodin mezi čtyřmi bílými stěnami. Pravděpodobně si budete kancelář vybírat nejen podle lokality, ale také podle vizáže, protože je velice důležité, aby nejen z místnosti, ale i celkového prostředí vyzařovala příjemná a přátelská atmosféra. Pokud v moderní kanceláři načerpáte pozitivní energii, nebude vám nic překážet v kreativní práci.

V samotném srdci Zlína se nachází kompletně zrekonstruovaná budova House 64, uvnitř které se ukrývají reprezentativní kanceláře. Jedna z nejkrásnějších moravských metropolí se mění k nepoznání. Pomalu chátrající areál bývalého podniku Svit a Baťových továren se dočkal renovace, a tak se proměnil na centrum s kompletní občanskou vybaveností.

Kanceláře, které vás nezruinují

Ve Zlíně působí spousta mladých společností, což si provozovatel kancelářské budovy House 64 uvědomuje, a proto seženete pronájem kanceláří Zlín už od 2 990 korun za měsíc bez DPH (bez poplatků za služby a energie). Pokud jste majitelem již zavedené firmy, firmu rozšiřujete, či potřebujete větší kancelář a k ní skladové prostory, není problém, plochy jednotek jsou variabilní a pojmou tak malé provozovny i kompletní zázemí velké firmy. House 64 nabízí příjemné a reprezentativní prostředí, a tak se nemusíte bát pozvat k sobě do kanceláře potenciálního obchodního partnera. V areálu se nachází řada obchůdků a restaurací i kaváren, butiků, úřadů, bank, ale i muzeum, univerzitní budovy a sídlí zde i Česká pošta. Koncentrace lidí je zde opravdu vysoká.

Sídlit budete vedle velkých jmen

Velká část prostor je už pronajatá, což ovšem nevadí, protože developer připravil pro nové nájemce prostory v pátém patře budovy s dalšími kancelářemi. Ocitnete se vedle prestižních nájemců, v jejichž čele stojí interiérové a koupelnové studio Elements.

Dveře mají otevřené i podnikatelé s individuálními požadavky, a proto je k dispozici architekt, který jim navrhne optimální dispoziční řešení.