Mnohé tipy a rady přináší online magazín o bydlení stavbacz.cz

Tento magazín o bydlení nabízí užitečné rady, módní trendy v interiérech domů, bytů tak v exteriérech. Dovíte se, jak vybrat vhodnou stínící techniku, jak vytvořit stylovou vánoční výzdobu, zda zvolit dřevěné parkety nebo plovoucí podlahu, jak vybrat vhodného dodavatele oken, jak zatočit s plísní na fasádě, proč je dobré umístit svou kancelář do hlavního města,  vybavení ložnice  a spoustu dalších přínosných informací.

Očekáváte radostnou událost v rodině?

Narození děťátka přináší spoustu radosti, ale i starosti. Přemýšlíme, jak vybavit dětský pokoj, aby se naše zlatíčko cítilo dobře. Děti rostou jako z vody a proto se snažíme volit takový nábytek, který by rostl s našimi andílky. Dále je nutné vkusně, pohodlně a správně zařídit i vymalovat dětský pokoj nejen pro miminko, ale i pro větší děti. Což takhle zařídit dětský pokoj v duchu feng šuej? V duchu tohoto umění skloubíte dva základní aspekty a to přítomnost aktivní a kreativní energie, která je potřebná nejen pro harmonii, ale i v každodenních aktivitách dítěte při hrách, učení a klidném spánku.

Vybíráme podlahu

Zařizujete si nové bydlení? Tak to se zajisté setkáte s otázkou, jak vybrat správnou podlahu. Magazín stavbacz.cz přináší odpověď i na tuto otázku. Dřevěná podlaha je luxus pro naše nohy, nemluvě o nadčasovém vzhledu. Ale i starým podlahám, lze dodat pěkný vzhled, pokud víte jak správně o klasické dřevěné parkety pečovat. A jaká je ideální podlaha do kuchyně? Podlaha v ní bývá nejvíce zkoušena na opotřebení, škrábance či fleky. Zvažujeme i bezpečnostní hledisko, nesmí klouzat. Hrají prim laminátové podlahy a to nejen pro svou nízkou cenu. A pokud toužíte po dřevěné podlaze, tak jedině z tvrdého dřeva. Nelze opominout vinylové podlahy, které nabízejí pestrost barev a vzorů.

Facebookové komentáře

Přidat komentář