Domů » Mít moderní, přehlednou a funkční webovou stránku je pro firmu základ

Mít moderní, přehlednou a funkční webovou stránku je pro firmu základ

Fotografie: tvorba webových stránek

V posledních několika týdnech se o internetových nástrojích mluví mnohem více, a to především kvůli koronavirové pandemii, která má obrovský dopad na všechna odvětví podnikání. Pokud ještě nemáte webovou prezentaci své společnosti, je nejvyšší čas do ní investovat, protože máte šanci získat další zákazníky, a zvýšit tak i své tržby. Webová stránka by však měla být funkční, moderní, přehledná a vydělávající.

WordPress je oblíbený redakční systém

Pokud často měníte nabídku svých služeb a produktů, potřebujete k tomu intuitivní prostředí, v němž se vyznáte i vy jako laici. Velice oblíbeným redakčním systémem je WordPress, jenž slibuje rozšiřitelnost do budoucna. Jedná se o otevřený systém, s nímž dokážou pracovat programátoři i různé firmy, v jejichž kompetenci je tvorba webových stránek. Stejně tak WordPress nabízí velmi široké možnosti řešení na míru. Postavíte na něm jak e-shop, tak i magazín, blog, jednoduchý web či klasickou firemní stránku.

WordPress je v českém jazyce, tudíž se v něm zorientujete. Přidávat se dají i další moderátoři stránek, jimž můžete nastavit různá práva, aby se nedostali do všech částí stránek.

AJAS Corporation – specialista na webové stránky

Otázkou zůstává, komu svěřit naprogramování takové webové stránky, aby byly ve vysoké kvalitě, ovšem za přijatelné peníze. Jakýsi kompromis nabízí společnost AJAS Corporation. Webové stránky si můžete podle potřeby upravovat a přizpůsobovat, jsou jednoduché na editaci a do budoucna jsou snadno a levně modifikovatelné.

Jakmile budete mít webovou stránku, neměli byste podceňovat ani marketingovou část vašeho podnikání. Online marketing má obrovský smysl, neboť díky němu budete vidět. AJAS Corporation vám poskytne mimo jiné marketingovou konzultaci zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *