Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » Magazín pro ženy, který vás nenechá v klidu – zenacz.cz

Magazín pro ženy, který vás nenechá v klidu – zenacz.cz

Češky v produktivním věku si s oblibou čtou tištěná média, ovšem jen příležitostně, zatímco on-line magazín pro ženy  vyhledávají pravidelně. Mnohé ženy hledají v magazínech inspiraci pro vytvoření komfortního bydlení, rady ve vztazích, lidové přírodní produkty i trendové spotřební zboží.  A to je důvod, proč online a tištěná média informuje spotřebitelky o nových výrobcích, a tak se jim snaží usnadnit výběr, případně ukážou správný směr nerozhodnutým spotřebitelkám. Největší oblibě a pozornosti ze strany čtenářek se těší rubrika vztahy a sex, stejně jako diskuse o kosmetických produktech, volně dostupných léků a doplňků výživy, šatstva a oděvů. To vše a mnohem víc naleznete v online magazínu zenacz.cz s poutavou grafikou a přínosnými články.

Kam na dovolenou? To je otázka

Volné dny trávíme nejen v parném létě, ale i o Vánocích, kde nás lákají do studené zimy sněhem pokryté vrcholky hor.  Kam na dovolenou? Vaše rozhodnutí ovlivňují nejen finance a doporučení kamarádů, ale i zkušenosti rekreantů z různých diskuzích stejně jako krása zvolené destinace. Moře nás láká, ale naše hrady, zámky a muzea, nás také nenechávají chladnými. Ve výše zmíněném magazínu se dovíte poutavé informace o přemyslovském hradu, který se nalézá v historickém centru Olomouce. Náprstkovo muzeum v Praze asi nemusíme představovat. Ovšem víte něco o samotném zakladateli Vojtěchovi Náprstkovi? Taktéž se dovíte o nových zimních atrakcích v Norimberku, o zámku Břeclavi a Velkých Losinách a dalších skvostných architektonických památkách.

Bolí vás záda nebo klouby? Čínská medicína pomůže

Proslulá čínská medicína najde lék na všechny naše neduhy a to pomocí přírodních produktů nebo účinné masáže či akupunktury. V dobách, kdy se v u nás teprve formovaly první léčebné postupy a neměli jsme moc velkou představu o fungování lidského organismu, v Číně byl už dávno rozvinutý ucelený terapeutický systém. Jeho kvalitu a účinnost obdivujeme a využíváme i v době vrcholných medicínských postupů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.