Domů » Luxusní restaurace v Ostravě, kde můžete požádat ženu o ruku

Luxusní restaurace v Ostravě, kde můžete požádat ženu o ruku

Foto: luxusní restaurace

Pokud se chystáte požádat svou drahou polovičku o ruku, mělo by se jednat o unikátní a nevšední místo. S příchodem podzimního počasí je takřka nereálné vzít partnerku na piknik do parku, kde byste jí prstýnek nasadili pod širým nebem plným hvězd. V tomto období se začínají k těmto gestům využívat luxusní restaurace. Jestliže jste z Ostravy, případně blízkého okolí, dovolujeme si vám představit čtyřhvězdičkové zařízení Jan Maria, jehož součástí je také restaurace.

Exkluzivní hotel Ostrava se nachází nedaleko centra slezské metropole. Se svou výbornou strategickou polohou to objekt jednoznačně vyhrál, protože je jen několik minut jízdy autem od centra Ostravy, takže hosté mají vše na dosah ruky.

Restaurace s příjemným prostředím

Pochopitelně, nemusíte se zde ubytovávat, protože součástí hotelu je také restaurace Ostrava, kde se můžete těšit na vskutku poctivou gastronomii. Kuchař používá výhradně regionální a zdravé suroviny, při přípravě jídla se navíc řídí moderními technologiemi. Čerstvost a kvalita surovin jsou samozřejmostí.

Tato luxusní restaurace Ostrava je jako stvořená pro žádost o ruku. V zimních měsících se zde používá k topení krb, takže je tu navozena ojedinělá atmosféra.

A kde mít svatbu?

Jakmile řekne vaše partnerka to očekávané „ano“, začnete se rozhodovat, kde vůbec mít svatbu. Nekomplikujte to. Objednejte si termín právě v dané restauraci. Pokud byste zadali do vyhledávače frázi jako „svatba Ostrava“, hotel Jan Maria s jeho restaurací by se objevil na předních příčkách. Není se čemu divit, prostředí je pro takové událost jako dělané. Uspokojí i vysoké nároky nevěsty.

Zajít si sem můžete i s přáteli, třeba na bowling Ostrava. Hotel Jan Maria je tedy rozmanitý a na své si přijde vskutku každý, dokonce i vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *