V létě nic jiného než sandále a žabky na nohy nenazujete. Ipanema je jasnou volbou

Během horkých letních dnů zřejmě nechcete potit nohy v mohutných botaskách. Pravděpodobně sáhnete spíše po žabkách a sandálech, ovšem ne všechny modely jsou pro chodidla vyhovující. Pokud prahnete po zdravotně nezávadných botách, doporučujeme podívat se do nabídky značky Ipanema, jejíž popularita v posledních letech výrazně roste. Stále více lidí si totiž uvědomuje, že obuv by měla nohám ulevit, nikoliv je zatěžovat.

Sandále mohou vypadat sebehezčeji, ale co z toho, když se po celém dnu na nohách přihlásí nepříjemné bolesti. Ipanema se snaží potížím předcházet, a proto vyvinula technologii poskytující chodidlům maximální pohodlí a komfort.

Ipanema nabízí nevšední žabky a sandále

Pod názvem Ipanema se skrývá luxusní značka žabek a sandálů, které se vyznačují jak vysokou kvalitou, tak i výjimečným designem. Jestliže si myslíte, že za jeden pár žabek zaplatíte tisíce korun, jste na omylu, vlezete se i do pěti stovek. Ipanema byla založena v roce 2001, přičemž od samotného počátku mění pohled na letní obuv.

Paez vnese do botníku argentinský styl

S trochou exotiky přichází argentinská značka Paez, která používá k výrobě pouze materiály vysoké jakosti. Design odpovídá argentinským trendům, a tak je kladen důraz na barvy a originální vzory. Většinou se používá stoprocentní bavlna a stélka je vytvořena z argentinské kůže. Právě díky kombinaci těchto materiálů se vaše nohy budou cítit jako v bavlnce.

Boty Converse, když bude zrovna chladněji

Zejména v srpnu je počasí nevyzpytatelné. S blížícím se podzimem se začínají objevovat deště a bouřky. Občas je i chladněji. Pro takové dny byste měli mít v botníku připraveny stylové boty Converse, jež se perfektně hodí ke každému outfitu – od riflí přes šaty až po kraťasy.

Jestliže sháníte internetový obchod, kde koupíte dámské boty výše uvedených značek, doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia e-shopu Different.cz.

Facebookové komentáře

Přidat komentář