Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Kvalitní vzduchotechnické potrubí

Kvalitní vzduchotechnické potrubí

Fotografie: hranaté potrubí

Pokud potřebujete pro svoji vzduchotechniku kruhové nebo čtyřhranné potrubí, je dobré obrátit se přímo na výrobce vzduchotechnického potrubí a tvarovek. Nabídnou vám výrobu potrubí (sk. I), ale i svařované potrubí (sk. II) všech možných tvarů a požadavků. Sk. I, lehké pozinkované potrubí nejčastěji složené z trub spiro a všemožných tvarovek, oblouky, odbočky, klapky. Toto lehké potrubí oceníte při přepravě vzduchu, případně pro odsávání prachu a drobných částí. Sk. II, svařované potrubí, odolnější provedení, které zvládne i náročnější provozy s nároky na vysokou teplotu, větší abrazi odsávaných materiálů a mnohé další zatížení. Potrubí může být vyrobeno z různých matriálů od standardu, jako je pozinkovaný plech, tak i černý ocelový plech, nerez, hliník, měď.

Kvalitní výrobci používají moderní tvářecí stroje. Díky výrobě na kvalitních strojích vám zajistíme bezproblémovou montáž a dlouholetou funkčnost celého systému. Správné zvolení a provedení spojů je důležitou součástí dodávky vzduchotechniky. U potrubí lze zvolit dle požadavků různé spojení, ekonomické zasouvání do sebe nebo profesionální spojení pomocí přírub. Nedílnou součástí bezproblémového fungování je kvalitní a profesionální montáž. Správný transport a také uskladnění na místě realizace může ovlivnit kvalitu a funkčnost jednotlivých dílů. Nesmí dojít k jejich poškození nebo deformacím.

Jestliže hledáte odborníky na vzduchotechnické potrubí, oslovte s důvěrou naši firmu GIOMETAL s.r.o. Jsme odborníky na vzduchotechnické potrubíkruhovéčtyřhranné i svařované. Vyrobíme pro vás také potrubí s atypickými požadavky, například nerezové provedení nebo lakování do vaší oblíbené barvy. Veškerá výroba probíhá dle platných norem a standardů. Jako výrobci dokážeme nabídnout tvarové díly dle vašich specifických požadavků a možností. Výroba probíhá na základě podkladů, které konzultujeme se zákazníkem. Při výrobě dokážeme rychle reagovat na vaše připomínky a případně potrubí ještě upravit, podle vámi zadaných požadavků. Naši spokojení zákazníci jsou nejen v České republice, ale také v okolních zemích Evropské unie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *