Přeskočit na obsah
Domů » MUŽI » KVALITNÍ PÁNSKÉ SVETRY

KVALITNÍ PÁNSKÉ SVETRY

U oblečení celkově je velmi důležitá jeho kvalita. Ovšem u některých kousků je důležitější, jako právě například u pánských svetrů. Materiál musí držet svůj tvar, nesmí být nepříjemný na dotek a také musí muži správně padnout. Což nějaký levný svetr určitě nesplňuje. Proto raději investujte do kvalitních svetrů, které Vám dlouho vydrží a budou vypadat pořád velmi dobře.

Pánské svetry se zipem jsou prvním typem zapínání u svetrů. Je to sice pohodlnější a rychlejší, ale zato je to považované za více ležérní a tedy nevhodné na určité příležitosti. I přesto ale tento typ svetru dokáže působit formálně, pokud k němu zvolíte ty správné doplňky. Pánské svetry na knoflíky už působí více elegantně. I zde je ale možná ležérní volba, což znamená nechat knoflíky rozepnuté. Hodí se tedy i na běžné denní nošení a ne přímo do společnosti.

Pokud mluvíme o výstřihách, časté jsou například pánské svetry do véčka. Tento typ si půlka mužů chválí a půlka mužů to zásadně nenosí. Je to opravdu o pocitu a stylu každého. I tento druh výstřihu ale vypadá skvěle a elegantně.

Pánské pulovry jsou nejvíce časté a oblíbené. Dají se totiž vzít ke společenským kalhotám či k obyčejným džínům. Univerzální kousek, který se vždy hodí a nikdy neleží jen tak ve skříni. Zde si ale dejte pozor právě na tu kvalitu svetru, protože by se mohl rychle vytahat. Pořiďte si proto raději kvalitní dražší kousek, který Vás nikdy nezklame a dlouho vydrží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *