Když kabelky, tak O bag nebo Justo!

Hitem letošního léta jsou bezesporu silikonové kabelky. Jsou vesele barevné a praktické. A každý den k nim můžete mít jiná držadla!

Silikon je úžasný a nanejvýš všestranný materiál. Jeho hlavními přednostmi jsou odolnost a pružnost. Používá se tak v instalatérství, stavitelství, medicíně a v poslední době proniká i do módy. Známe už silikonové náramky, korálky, populární jsou silikonové podprsenky. A teď se na výsluní ocitly i silikonové kabelky. Nutno dodat, že plným právem.

Silikonové kabelky jsou cool

Na pohled jsou totiž nepřehlédnutelné a jedním slovem cool. Po vizuální stránce zaujmou až neuvěřitelně intenzivními barvami, které ovšem nepůsobí kýčovitě. Velmi působivé jsou modely s kontrastními držadly. U mě jednoznačně vede žlutá kabelka s černými držadly. Nebo červená s bílými. Taková kabelka může snadno aspirovat na titul středobod vašeho outfitu.

Čistý design

Ani z designového hlediska jim není co vytknout. Jsou totiž tvarově čisté a jakoby prosté. I v tom je ale jejich síla. Zcela se obejdou bez jakéhokoli zdobení, které by jim spíš uškodilo. K tomu jsou prostorné, snadno omyvatelné, a tudíž nanejvýš praktické. Na dovolené vám skvěle nahradí nudnou plážovou tašku a po dovolené pojmou i menší nákup.

Každý den jiná kabelka

Na pohled luxusně a stylově vypadají silikonové kabelky O Bag Justo. Jejich nespornou výhodou je, že značky prodávají zvlášť kabelky a zvlášť držadla. Tyto „stavebnicové“ kabelky totiž pocházejí z pera stejného návrháře – Emanuela Magenty.

Řetízková, nebo koženková držadla

Držadla tak mohou být řetízková, nebo koženková. Věřte, že každá kombinace je jinak působivá. Jednoznačně doporučujeme ke každé kabelce si pořídit několik držadel. Každý den tak budete moci svůj outfit doplnit zcela jiným modelem kabelky. Komponenty O Bag stejně jako samotné kabelky O Bag, ale i kabelky Justo seženete v e-shopu different.cz