Kabelky O bag pokaždé jinak

Kabelky jsou slabostí snad pro každou ženu. Často jsou ochotné do nich investovat tisíce korun, v extrémních případech i desetitisíce nebo více. Divíte se? Muž tohle nikdy nepochopí, ale dobrá kabelka je prostě věrnou životní společnicí. Skrývá se v ní vše, co během celého dne potřebujete.

Ne každá kabelka však pojme všechny běžné ženské potřeby. Musí být dostatečně velká a zároveň odolná, aby přežila i rozmary počasí a jen tak se neušpinila. To jsou nejspíš důvody, proč u žen různých věkových kategorií tolik bodují dámské kabelky O bag.

O bag je prostě jiná

Dnes už ikonické kabelky O bag jsou prostě své. Liší se zejména tím, že jsou vyrobené z gumy. Díky tomu dobře drží svůj tvar, jsou voděodolné a velmi snadno se čistí. Kromě toho lze snad všechny části tašky vyměnit. Zvlášť si koupíte gumový obal, textilní vnitřek i ouška nebo různé ozdoby – třeba kožešinu. Taška se vám tedy nikdy celkově neomrzí, vždycky stačí vyměnit jen jednu nebo dvě části a hned získáte novou kabelku.

O bag kabelka MINI Melanzana s neonově žlutými krátkými provazy

O bag kabelka MINI Melanzana

Modelů je několik

Popularita značky O bag roste natolik, že už dávno není k sehnání jen ten jeden notoricky známý model, jímž se proslavila. Dnes se gumové kabelky vyrábí v různých tvarech a velikostech. Pod značkou seženete větší tašky, do nichž schováte potřebnou výbavu na celý den, ale i menší modely. Například O bag mini je zmenšeným modelem původního proslaveného, O bag chic je spíš vyšší a vhodná pro přenášení formátu A4.

Tašky jsou částečně kompatibilní i mezi sebou. Vnitřní plátěnou výplň sice musíte vybírat podle konkrétního modelu, ale třeba stejná ucha lze používat k různým z nich. A na kolik celá kabelka O bag vyjde? Záleží na tom, z jakých komponent si ji seskládáte. Buď si pořídíte jednotlivé části, nebo celý model. Volba je jen na vás. Celá filozofie značky O bag je postavená na tom, že vám dává možnost si vybrat.