Jaro – čas na vylepšování vašeho domova

Máte také s příchodem jara chuť pustit do vylepšování vašeho rodinného domu? Pokud zrovna stavíte garáž, nebo chcete rekonstruovat tu stávající, je na čase popřemýšlet, jaká zvolíte garážová vrata. Seznámíme vás s vašimi možnostmi, ale dáme si i další tipy, do čeho se vyplatí investovat.

Garážová vrata

Moderní garážová vrata nejen splní vaše estetické nároky, ale také jsou plně funkční, a pokud si dobře vyberete, usnadní vám manipulaci s nimi. Vybírejte především s ohledem na kvalitu. Když už do nich investujete, měla by vám vydržet dlouhá léta.
Nejdůležitější je zvolit typ, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a prostoru. V posledních letech jsou nejpopulárnější sekční garážová vrata. Jejich velkou výhodou je, že nezabírají místo v garáži (krom místa pod stropem) a mají také skvělou tepelnou izolaci. Určitě oceníte i pohodlnou manipulaci s nimi.
Z dalších možností si uveďme ještě vrata:

  • výklopná: Jsou relativně levná, pohodlná na montáž, ale zabírají hodně prostoru.
  • dvoukřídlová: Jsou klasikou, kterou lidé volí díky spolehlivosti a dalším pozitivním vlastnostem.
  • posuvná: Na rozdíl od sekčních nesnižují průchod garáže, ale musíte počítat s místem podél stěny.
  • rolovací: Nejsou náročná na prostor, ovšem málo izolují a je třeba věnovat se jejich údržbě.

A do čeho ještě investovat?

Už máte představu o garážových vratech a přemýšlíte, do čeho byste ještě tuto sezonu investovali? Co oplocení pozemku? I zde máte mnoho možností. Pěkně vypadají kovové ploty. A možná by to chtělo i něco, co vám zajistí domácí komfort ve slunečných dnech. Řeč je o venkovních žaluziích, nebo dáte raději přednost venkovním roletám?
Podívejte se na web Bubik-vrata.cz a vybírejte z konkrétních výrobků od tradičního dodavatele s mnohaletými zkušenostmi. Mimo jiné nabízí kvalitní poradenský servis, montáže netypických řešení na míru atd.
Vždycky se dá domov nějak vylepšit. Čím začnete vy?

Facebookové komentáře

Přidat komentář