Přeskočit na obsah
Domů » INTERNET-PC » Jaké novinky na Instagramu vám pomohou s propagací vaší firmy? Naučte se používat každou maličkost

Jaké novinky na Instagramu vám pomohou s propagací vaší firmy? Naučte se používat každou maličkost

Fotografie: Novinky na instagramu

Tato oblíbená sociální síť spatřila světlo našich mobilních telefonů v roce 2010 a od té doby její popularita rok od roku roste. V současnosti její uživatelská základna čítá přes neuvěřitelných 1,3 miliardy lidí, přičemž v naší zemi se těší 3 milionům fanoušků. Z toho jasně vyplývá, že se jedná o skvělý propagační kanál, na který byste určitě neměli zapomínat.

Novinky pro rok 2022

Stejně jako se vyvíjí cokoliv jiného, i sociální sítě se musí neustále přizpůsobovat novým trendům. Z toho důvodu se i v tomto roce dočkáme mnoha nových šikovných funkcí, které dokáží posunout vaši firmu do popředí zájmu. O jaké funkce se jedná a s čím musí váš marketing na sociálních sítích počítat?

Prvotní zmínku si zaslouží vylepšené štítky sloužící k označení vašich spolupracovníků pro jednotlivé fotografie. Můžete tak snadněji označit vaše fotografy, vizážisty, výrobce, dodavatele či kohokoliv jiného. Díky tomu se váš digitální marketing posune o malý krůček dále a snadněji se budete navzájem propagovat s vašimi kolegy.

Zajímavou funkcí pro vaše sledující je možnost si nastavit připomenutí pro vaše akce. Vaši fanoušci si tak nezapomenou včas otevřít sociální sítě, aby se podívali na vaše živé vysílání, využili slevové akce nebo se třeba zúčastnili soutěží.

Snadnější propagace

Hitem posledních měsíců jsou pro podnikatele dobročinné sbírky. Nejen, že pomůžete správné věci, nýbrž se tímto způsobem i zvýrazní vaše reklama na internetu. Správně vymyšlená sbírka vám udělá velmi dobré jméno mezi zákazníky a dá jim vědět ohledně vaší existence.

Svých změn se dočkaly i tolik oblíbené ankety. Právě jejich vhodné použití by mělo patřit mezi základní marketingové služby. Formou zábavných otázek potěšíte své zákazníky a získáte cenné informace, které lze použít pro optimalizaci vašeho zboží.

Pro nejrůznější tvůrce a influencery bude potěšením možnost nastavení předplatného. Monetizace vaší práce na sociálních sítích je v současnosti ohromným trendem. Svým předplatitelům poskytnete za jejich peníze exkluzivní obsah viditelný pouze pro ně.

Změn je mnohem více

Používat byste měli i nejrůznější menší změny, kterých je opravdu požehnaně. Ne každý chce být odborníkem na Instagram, a tak se vám bude zajisté hodit online agentura, jejíž práce počítá i s touto sítí. Tímto způsobem se budete moci plně spolehnout na mocnou sílu propagace na zmíněné platformě.

Mnoho chvály si připisuje známá reklamní společnost Beneficio, jež za vás zařídí spousty druhů reklamy, včetně té instagramové. Chcete-li reálné výsledky a zvýšení své zákaznické základny, pak vsaďte na tyto ověřené pomocníky. Nebudete litovat.