Jaké bytové doplňky zútulní váš interiér? Máme pro vás 3 tipy

O každém interiéru se tvrdí, že je opravdu útulný a zabydlený až poté, co začnou být jeho součástí různé bytové doplňky. Právě ony dokážou poukázat na vkus i charakter jednotlivých obyvatel. Pokud máte aktuálně váš dům nebo byt ve stavu, kdy je pouze vymalováno a vyladěný nábytek s ostatními zařizovacími předměty, jste na správném místě. Čtěte dál, dáme vám celkem 3 tipy na zajímavé bytové doplňky, které vaše vnitřní prostory jednak oživí a jednak budou maximálně funkční.

Čas je relativní, ale…

Naším prvním tipem jsou hodiny. V podstatě neustále potřebujeme znát aktuální čas. Ať už míříme za svými koníčky, do zaměstnání anebo potřebujeme vyzvednout děti, musíme vědět, kolik je hodin. Vše samozřejmě řešíme hodinkami, případně mobilem, nicméně mnohem lépe se budete orientovat, pokud si koupíte stylové nástěnné nebo stojací hodiny. Právě ony se řadí mezi velmi oblíbené bytové doplňky. Vždyť mohou mít spousty různých podob a také barev! Volit lze jak varianty v retro kabátu, tak i nejmodernější minimalistické kusy.

Elegantní svíčky nejen do koupelny

Naším druhým tipem jsou elegantní a designově unikátní svíčky Yankee Candle. Do interiéru lze dát spousty různých variací svíček, nicméně sázka na zmiňovanou značku je jistota. V čem? Přece v originalitě a barvě a takřka dokonalé vůni. Vybírat si lze z mnoha podob. Výbornou volbou je třeba variace Sun-Drenched Apricot Rose. Vůně rozkvetlé růže kombinované s meruňkou vás stoprocentně dostane. Hořet dokáže svíčka až 15 minut. Máte-li raději čajové svíčky, není problém si vybrat také ze značkových Yankee Candle.

Originální designové hrnky

Do moderní domácnosti patří originální nadčasové hrnky. Výbornou volbou jsou KeepCup hrnky vyznačující se především unikátní konstrukcí a schopností uchovat nápoje horké až po dobu 30 minut. Zmiňovaná značka byla založena již v roce 1998 v Austrálii a dodnes je její obliba obrovská po celém světě.

Bytových doplňků se samozřejmě dá sehnat spousta. Prohlédnout si nejen ty, jež jsou součástí našich tipů, můžete na different.cz.