Jak vybírat mezi českými krmivy Brit

Zdraví našich domácích mazlíčků by mělo být naší prioritou. Dopřejme jim proto všechno nejlepší v podobě kvalitních granulí pro udržení optimální kondice a zdraví. Jak se mezi nimi vyznat a zvolit ty nejvhodnější právě pro našeho psa? S tím vám pomůžeme v tomto článku.

Víte, jak správně krmit psa?

Často se stává, že majitelé psa krmí příliš, málo, anebo mu dávají nekvalitní stravu. To vede k různým onemocněním a celkově to negativně ovlivňuje zdraví psa. Správné granule by měly mít vysoký obsah masa a ideálně i něco navíc, jako jsou vitamíny, trávicí enzymy a další přirozené složky pro lepší trávení a podporu imunity. Vyvarujte se granulí, které jsou z velké části tvořeny obilovinami. Ty jsou pro psí organismus těžce stravitelné a mohou způsobovat nadměrné přibírání na váze a jiné problémy.

Výběr podle plemene a stáří psa

Už víme z jakých granulí přibližně vybírat. Teď bychom měli vybrat konkrétní typ s ohledem na velikost plemene psa a jeho stáří. Jiné granule jsou vhodné pro malá štěňata a něco jiného vyžadují velcí starší psi. Informace o výživě vám poradí, co je nutné zajistit danému psovi pro jeho spokojený, dlouhý a zdravý život.

Krmiva Brit Care a Carnilove

Česká značka krmiv Brit klade důraz na maximální kvalitu použitých surovin a optimální složení pro zdraví pejska. Granule Brit Care jsou vyvinuty s ohledem na posílení imunitního systému, kdy je k základním surovinám přidán zdroj omega-3 mastných kyselin. Díky přirozenému zpracování a nulovému obsahu škodlivé chemie se jedná o vhodné každodenní krmivo pro všechny psy. Podobně je na tom i krmivo Carnilove, kde je kladen důraz na efektivní trávení a zajištění dostatečného přísunu energie pro zdravý vývoj psa. Tato krmiva neobsahují žádné obiloviny a brambory, které nejsou pro psy vhodné.