Přeskočit na obsah
Domů » CESTOVÁNÍ » I zimní dovolená v Česku může být nezapomenutelná

I zimní dovolená v Česku může být nezapomenutelná

zimní dovolená v česku

Plánujete zimní dovolenou v Česku? Správná volba! Nevíte ale, kam se vydat? My ano!
Zimní dovolenkovou destinací v České republice číslo jedna jsou Krkonoše. Konkrétně skiareál Špindlerův Mlýn. Právě zde se nacházejí ty nejlepší krkonošské lyžařské sjezdovky. A každoročně se tu pořádá celá řada mezinárodních sportovních událostí.

Harrachov, Šumava, nebo Jeseníky?

Za vůbec nejkrásnější středisko zimních sportů je však považován Harrachov. Tady se můžete vyřádit hned ve třech střediscích: Čertova hora, Amálka a Zákoutí. Dalším velmi navštěvovaným regionem je Šumava, kde spolu s krásnými skiareály najdete i spoustu běžeckých tras. Jako horský ráj jsou ovšem označovány Jeseníky s oblíbeným lyžařským areálem Ovčárna na Pradědu. A spousta dalších míst, o kterých možná ani nemáte sebemenší tušení. Už máte svého favorita?

Inspiraci hledejte na serveru Hotel.cz

S výběrem vhodné destinace vám v každém případě může být nápomocen server Hotel.cz, který sdružuje většinu ubytovacích zařízení, tedy hotelů, penzionů, apartmánů, a to nejenom v České republice, ale i na Slovensku. Pokud stále váháte kam vyrazit, na serveru v každém případě najdete inspiraci.

Intuitivní orientace

Orientace na serveru je snadná a intuitivní. Vezměme v potaz, že vás láká dovolena v Krkonoších, ať již ve zmíněném Špindlerově Mlýně či Harrachově. K ubytování v Krkonoších se dostanete několika způsoby. Do vyhledávače na hlavní stránce jednoduše zadáte Krkonoše, nebo přímo Špindlerův Mlýn, Harrachov atd. Poté odkliknete záložku hledat ubytování, zadáte vámi preferovaná data, a systém vám nabídne ubytovací zařízení, která v daném termínu mají volné pokoje. A vy si vyberete ten, který vám bude nejvíce zamlouvat.

Vánoční a silvestrovské pobyty

Nechcete Vánoce strávit doma? Zarezervujte si na serveru hotel.cz vánoční pobyt. Nebo chcete na horách oslavit Nový rok? Stejně si tu objednáte i silvestrovský pobyt. Sháníte-li perfektní služby, doporučujeme zaměřit se na zařízení nejlépe hodnocená klienty. Toto hodnocení najdete po pravé straně každého hotelu či apartmánu. Pokud byli se službami daného hotelu spokojeni vaši předchůdci, je velká pravděpodobnost, že spokojeni budete i vy. Při cestách po Česku si zkrátka rezervujte „ubytování na Hotel.cz“.