I dnes se ještě dá sehnat bydlení v Praze blízko centra a s přírodou na dosah

Zájemci o kvalitní bydlení se v Praze často potýkají s otázkou, kde sehnat byt v příjemné lokalitě, v dosahu městské dopravy, blízko centra a zároveň na dosah přírody. Jinonická Rezidence otevírá své dveře zájemcům o elegantní a designové bydlení v blízkosti zeleně i centra, nákupních středisek, kulturních a historických památek.

Stylové byty s dostatkem soukromí

Komorní bydlení v Jinonické Rezidenci disponuje pouze osmi byty různých velikostí od 49,8 m2 do 137,8 mo dispozicích 2+1 po 4+kk, které zaručují dostatek soukromí s výhledy do zeleně. Všechny byty s výjimkou jednoho mají vlastní venkovní prostory, jež si můžeme představit v podobě zahrádky, terasy, lodžie anebo balkonu. Dům je postaven v energetické třídě B, která zaručuje úsporné bydlení, co se týče financí i šetrného vztahu k přírodě. Ceny bytů se pohybují od 4.5 mil. Kč po 11,5 mil. Kč a těšit se můžete na kvalitní standardní vybavení v podobě dřevěno-hliníkových oken s trojskly, dřevěných či vinylových podlah, designových obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů.

Jinonická Rezidence stojí v blízkosti přírodních parků, ale i centra města

À propos – příroda. Jinonická Rezidence, ve které najdete luxusní byty Praha 5 , je situována v populární lokalitě – ve čtvrti Košíře. V sousedství se nacházejí přírodní park Košíře-Motol, přírodní památka Vidoule a rozhledna Cibulka. Pro sportovní a pohybové aktivity je jako stvořeno nedaleké Prokopské údolí, kde je dostatek cyklistických a turistických tras pro vyjížďky na kole i klidné procházky se psem. Nespornou výhodou Jinonické Rezidence je výtečná dostupnost do centra Prahy. Zastávka městské hromadné dopravy se nachází asi dvě stě metrů od rezidence. Na dopravní tepnu Anděl, kde najdete tramvaje, metro i autobusy, se dostanete autem za pět minut. Láká také poloha bytů, která umožňuje snadnou a rychlou přepravu na Letiště Václava Havla, kam dojedete za zhruba 20 minut. Významná obchodní, nákupní a kulturní střediska se nacházejí na zmíněném Andělu.

Přijměte pozvání do vzorového bytu, určitě si jej zamilujete

Prodej bytů Praha 5 je v plném proudu. Ti, komu se nabídka zalíbila, se mohou na vysněné bydlení osobně podívat. Organizují se prohlídky zbrusu nového vzorového bytu, proto neváhejte a dohodněte si termín již nyní! Prohlédnout si můžete nejen vzorový byt, který je mimochodem také k prodeji včetně zařízení, ale i Vámi vybraný byt, který se může stát vaším novým domovem.  Od termínu kolaudace, která je naplánovaná na červenec 2018, vás dělí jen pár týdnů, v létě budou již postavené byty otevřené pro své nové majitele. Budete jedním z nich?

 

Facebookové komentáře

Přidat komentář