Přeskočit na obsah
Domů » MUŽI » Hodinky Montblanc jsou opravdovým zázrakem

Hodinky Montblanc jsou opravdovým zázrakem

Hodinky Montblanc

Cílem tohoto výrobce hodinek je poskytovat maximální kvalitu – kvalitu tak skvělou, že řemeslné zpracování dosahuje stejných výšek jako samotný nejvyšší vrchol Alp.

Značka Montblanc je známá svým vysoce kvalitním a luxusním zbožím. Začala výrobou jednoduchých per a nakonec přinesla revoluci v hodinářském průmyslu. Jaké tajemství hodinky Montblanc skrývají?

Kvalitní hodinky ze Švýcarska

Montblanc je původem německá značka, založili ji hamburský bankéř a inženýr z Berlína, kteří se rozhodli vyrábět minimalistická prémiová pera. Postupem času začali experimentovat i s koženými doplňky a mužskými šperky. V roce 1997 se začal psát příběh hodinek Montblanc.

Hodinky Montblanc

Švýcarské hodinky byly vždy považovány za nejkvalitnější, i proto firma Montblanc postavila továrnu na výrobu hodinek ve Švýcarsku. Chtěla vytvářet hodinky nejvyšší kvality a perfektního řemeslného zpracování. Daří se jí to dodnes.

Montblanc má dvě továrny na výrobu hodinek

Luxusní pánské hodinky značka vyrábí ve dvou továrnách ve Švýcarsku. Jedna, ta původní, se nachází v Le Locle, druhý je pak Institut Minerva de Recherche en Haute Horlogerie v Villeret. Většina hodinek je vyráběna a testována v Le Locle. Ve Villerete vznikají speciální modely vyžadující výjimečné hodinářské dovednosti.

Luxusní pánské hodinky

Hodinky se pečlivě testují, procházejí 500hodinovým testem, který má simulovat roční opotřebení. Test zahrnuje ověřování odolnosti vůči vodě, obecné testování výkonu, zjišťování reakce na změnu teplot a mnoho dalšího.

Ikonických modelů je řada

Ačkoliv hodinky Montblanc existují jen pár desetiletí, existuje několik modelů, které jsou doslova ikonické. Jmenujme Montblanc 1858, Montblanc Heritage, Montblanc Star Legacy, Montblanc TimeWalker či Montblanc Summit 2, které nabízí řadu moderních funkcí. Umí počítat kroky, monitorovat vaše srdce či zobrazit počasí. Výrobce jde totiž stále s dobou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *