Hliníkové vchodové dveře: vyplatí se do nich investovat?

Plastová okna a dveře jsou zcela běžnou záležitostí, ale zejména na frekventovaných místech se můžeme čím dál častěji setkat s hliníkovými dveřmi, které v sobě spojují hned několik výhod, a to dlouhou životnost, mimořádnou odolnost a variabilní vzhled.

Hliníkové dveře mohou mít mnoho podob

Na první pohled by se mohlo zdát, že hliníkové vstupní dveře nenabízí příliš mnoho možností co do provedení, barevnosti a celkového pojetí. Přitom opak je pravdou! Moderní hliníkové dveře jsou nečekaně všestranné. Je to dáno nejen bohatými možnostmi při výběru barevného odstínu, ale také možností volby povrchové úpravy (eloxování a práškové lakování). Hliníkové dveře se také mohou lišit mírou zasklení, případně i typem skla (dvojsklo, trojsklo). Volba je možná také mezi různými typy výplní. Za pozornost stojí také kvalitní kování, které bez problémů obstojí i v intenzivním provozu.

Tipy pro výběr dodavatele hliníkových dveří

Jak vybrat spolehlivého dodavatele hliníkových dveří? Nejdůležitějším hlediskem je samozřejmě používání kvalitního materiálu a využití nejmodernějších výrobních technologií. Rovněž se vyplatí blíže se podívat na další důležité komponenty, v případě hliníkových dveří se jedná zejména o kování nebo výplně. O spolehlivosti konkrétního dodavatele mnohem více vypovídá rozsah poskytovaných služeb. Nespornou výhodou totiž je, jestliže jedna společnost zajišťuje nejen dodávku hliníkových dveří, ale také jejich profesionální montáž a v nezbytných případech také bezodkladný servis.

Rádi byste se informovali o možnostech pořízení hliníkových dveří ve Vsetíně a jeho okolí? Jedním z významných dodavatelů hliníkových dveří v Ostravě a širokém okolí je společnost Triogas, která se zabývá nejen dodávkou, ale rovněž nabízí montáž a servis hliníkových dveří, dále plastových oken, sekčních vrat a podobně.