Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » Geekshirts nejen pro „geeeky“

Geekshirts nejen pro „geeeky“

Geekshirts nejen pro „geeeky“

Nevíte, čím potěšit k Vánocům, narozeninám, svátku nebo jen tak? Chcete udělat někomu radost veselým dárkem či oživit vlastní šatník? Vhodná jsou trička s vtipným potiskem, a ne jen tak ledajaká, ale doopravdy vtipná. Spousta potisků v obchodech nemá žádnou pořádnou myšlenku a po překladu až zavánějí trapností. To se vám nestane u trik ze stránky Geekshirts.cz.

Trika dámská, pánská i dětská

Najdete zde samozřejmě trika zaměřená na „geeky“, ale také spoustu jiných. A to střihově nebo barevně rozdělená pro pány, dámy i děti. Díky obrovskému výběru najde „ten svůj“ potisk snad každý. Když už něco nosíme na triku a hlásáme to do světa, měl by přece nápis a obrázek vyjadřovat něco z naší osobnosti.

Opravdu vtipné nápisy

Trika nosí každý a nikdy jich není dost. Jako dárek jsou tedy vhodná, stačí trefit velikost. U Geekshirts máte jistotu, že většině vtipů porozumíte, i když nejste „geek“. Dokážete díky tomu obdarovat i fanoušky těch filmů a seriálů, které vy jste sami nikdy neviděli. Kromě triček s krátkými rukávy jsou v nabídce i hřejivé mikiny, trika s dlouhým rukávem tílka, dětská body nebo tašky.

Dárek na poslední chvíli

Nápisy na trikách souvisí většinou s filmy, seriály, hrami, internetem, nechybí vtipné obrázky nebo ofenzivní nápisy. Z obrovského množství si jistě vyberete, ať už pro sebe, nebo za účelem dárku. Možná jste zjistili na poslední chvíli, že potřebujete nějakou pozornost pro kamaráda, přítelkyni, tatínka nebo sestru. Rychlé dodání po celé ČR nebo dárkové kupony do e-shopy vaše starosti s dárkem vyřeší.

Máte rádi výhodné akce?

Sledovat stránky Geekshirts.cz pravidelně se vyplatí. Proč? Pořádány jsou pravidelné slevové a nákupní akce na vtipná trička. Jednorázové akce s až 50% slevou jsou zde téměř na denním pořádku, objevují se i akce 1+1, 2+2, 3+3, 4+4 nebo dokonce 5+5 zdarma. To už se vyplatí, především před Vánoci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *