Elegantní toaletní stolky nejsou výsadou filmových hvězd

Která z nás si nikdy nepřála cítit se jako princezna, případně rovnou královna? Ať už tento sen stále sníme, nebo jsme ho opustily společně s nevinností dětství, přece jen téměř v každé ženě zůstává zakotven. Zdobený toaletní stolek, za nějž by se nemusela stydět ani Marie Antoinetta, vnese do vašeho domova atmosféru jako na zámku a oživí dobu dávno minulou.

Zasloužíte si hýčkat se

Věnujete péči o svůj zevnějšek čas a komfort, který si zaslouží, nebo na sebe make-up nanášíte ve spěchu cestou z koupelny ke dveřím? Zkrášlovací rituál vám bude působit mnohem větší potěšení, když se namísto proběhnutí okolo zrcadla v klidu posadíte k elegantnímu toaletnímu stolku, rozložíte si všechny propriety a na uměleckou práci budete mít dostatek prostou i světla. Že jde o plýtvání časem? Toaletní stolek je mimo jiné vysoce praktickým pomocníkem – nabízí velké množství úložného prostoru pro pohodlné roztřídění kosmetických pomůcek. Budete-li mít vše neustále po ruce, nemusíte již ztrácet drahocenné chvíle otravným hledáním. Prostě ideální dárek pro ženu!

Místo jen pro vás

Ve vícečlenné domácnosti i v bytě s několika spolubydlícími bývá často problém vystřídat se ráno a večer v koupelně, zvlášť pokud všichni obyvatelé bytu potřebují odejít ve stejnou dobu. Krásný toaletní stolek, v němž najdou nový domov vaše parfémy, hřebeny, kosmetika i šperky, se stane vaším útočištěm, kde budete moci trávit tolik času, kolik jen potřebujete. Pohodlná čalouněná židle nebo taburet vám poskytne královské posezení.

Kde naleznete ten pravý?

Narazit v běžných obchodech na originální toaletní stolky ve vintage stylu není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Vyzkoušejte raději prodejce, který se na jejich výrobu specializuje – u nás je to e-shop www.toaletnistolky.cz. Vyšperkované kousky z jejich katalogu jsou krásným odkazem na období rokoka či baroka a oslní vás detailními ornamenty i čalouněním. Jednotlivé modely jsou pojmenovány po slavných kráskách historie, do nichž se budete moci každé ráno vcítit.

Facebookové komentáře

Přidat komentář