Domácí vodárny se vyplatí!

Domácí vodárna  je v posledních letech velmi oblíbeným zařízením. Slouží k čerpání vody z vlastního zdroje, která pak může být využita například k napouštění bazénu, zalévání zahrady nebo splachování WC. Čerpat je možné jak užitkovou, tak pitnou vodu. A vzhledem k neustále stoupajícím cenám se čím dál více vyplatí.

Domácí vodárny jsou nejčastěji využívány k zalévání zahrad nebo napouštění bazénů. V tomto případě se vyplatí, i když budete zalévat záhonky jednou týdně. Obzvláště pokud máte velkou zahradu, s trochou vody se rozhodně nespokojíte. Domácí vodárny jsou navíc vhodné také pro závlahové systémy.

Typy domácích vodáren

Na trhu se obvykle setkáte se třemi druhy domácích vodáren, a to s vodárnami pro vrty a pro studny nebo s vodárnami pro zvýšení tlaku. Všechny produkty pak splňují různé parametry, které je třeba znát pro správný výběr požadovaného řešení.

Velmi přehledně do kategorií pro usnadnění výběru konkrétního produktu jsou rozděleny domácí vodárny značky EcoSmart. Konkrétní variantu vodárny jednoduše zvolíte pouze podle druhu zdroje vody, jeho hloubky a počtu zásobovaných osob.

Domácí vodárny EcoSmart

Domácí vodárny EcoSmart jsou u českých zákazníků velmi oblíbené. Všechny varianty domácích vodáren této značky jsou standardně vybaveny moderním frekvenčním měničem EcoPower, který zajišťuje konstantní tlak vody i při proměnlivém průtoku, a také chrání motor čerpadla před přetížením nebo chodem nasucho. Největší předností je velmi tichý chod a vysoká energetická účinnost. Zaujaly vás vodárny značky EcoSmart? Více informací naleznete na www.eco-smart.cz.