Dog Fest 2018 – největší psí festival, který musíte vidět

Nadšení obdivovatelé psů všech ras zpozorněte. Ještě než začne škola, můžete navštívit nejlepší psí festival Dog Fest 2018, jenž se koná v Praze v sobotu 1. září 2018. Nabízí spoustu akcí pro celé rodiny i jednotlivce. Den strávíte v příjemném prostředí mezi čtyřnohými kamarády člověka, kteří vám představí vše, co se naučili. A že toho není zrovna málo, o tom vás přesvědčí bohatý program, jejž pro vás pořadatelé festivalu připravili.

Kde se psí festival koná?

Návštěvníkům i účastníkům Dog Fest 2018 bude k dispozici 25000 m2 travnaté plochy v příjemném prostředí Prahy 9, a to přímo u metra Střížkov. Dostupnost akce je tudíž perfektní, není problém přijet autem i městskou hromadnou dopravou. Na Střížkově na vás čeká zábava pro celou rodinu, soutěže, dětské zóny i dostatek občerstvení v horkém letním dni, a to s podporou různých společností a organizací – například Allianz, Super ZOO, Purina, Obojky.cz, VET-PET, Voříškov.cz a dalších. Generálním partnerem festivalu je Reedog.

Co vás na festivalu všechno čeká?

Bohatý program začíná už v 11 hodin dopoledne ukázkou psích záchranářů a nalezení člověka. Akce dále pokračuje vystoupením DogFrisbee, chrtími závody, bull zónou, vodními sporty, módní přehlídkou a výcvikem psa. Odpoledne po přestávce na jídlo a pití pak na vás čeká psí psycholog, agility park, caniscroos v parku Přátelství. Konec akce je naplánovaný na 20. hodinu, načež bude následovat volná zábava.

Odborná spolupráce na Dog Fest 2018

Účast na psím festivalu přislíbilo na 80 odborníků, zabývajících se psy – například trenér canicrossu Jan Bielik, odbornice na agility park Monika Vosyková, psí psycholog Rudolf Desenský, trenér obran psů Miroslav Tošnar, odborník na vodní sporty Petr Červinka, trenér bull plemen Daniel Žďárský nebo veterinářka MVDr. Petra Kišová, jež bude mít na starosti veterinární zónu a edukační vystoupení. Po celý den budete tak mít příležitost se odborníků zeptat na jejich zkušenosti a poradit se v záležitostech, které vás zajímají.