Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » Chraňte svůj imunitní systém. Pomoci mohou doplňky stravy

Chraňte svůj imunitní systém. Pomoci mohou doplňky stravy

Základem zdravého života u každého z nás je fungující imunitní systém. Jedině díky tomu vás míjí drobná i závažnější onemocnění. Máte pak šanci dožít se vysokého věku. Jak na to?

Základem je samozřejmě vždy zdravá a vyvážená strava. Znamená to, že byste do svého jídelníčku měli zařadit potraviny, které obsahují látky potřebné k tomu, aby organismus správně fungoval. Kromě minerálů jde zejména o vitamíny.

Přípravek z gravioly s vitamínem C

Ne vždy je ale možné všechny látky tělu dodat z běžně dostupných potravin v potřebném množství. Právě proto není na škodu čas od času používat vhodné doplňky stravy, které vašemu organismu chybějící látky dodají. Nejde o léky, jen o přípravky, jež slouží jako podpůrný prostředek, aby váš imunitní systém správně fungoval.

Příkladem vhodného doplňku stravy je produkt GRAVIOLA PLUS. Jedná se o doplněk ve formě tablet, jež obsahují extrakt z gravioly, tedy rostliny, která se v přírodní medicíně používá již po staletí, a to zejména v asijských zemích. Samotný produkt je navíc obohacen o vitamín C. Proto je tento doplněk stravy ideální pro utužení imunitního systému. Pomáhá odstraňovat únavu, organismus se lépe zbavuje oxidantů. Samotný výtažek z gravioly přispívá při problémech s trávicím ústrojím, ale je známý i díky tomu, že zpomaluje stárnutí buněk. Kromě toho zmírňuje účinky nachlazení, chřipky a dalších onemocnění dýchacích cest.

Kde pořídit vhodné doplňky stravy?

Produkt s obsahem výtažku z gravioly a mnoho dalších užitečných doplňků stravy pořídíte v internetovém obchodě Gigalékárna.cz. U každého produktu je vždy nutné dodržovat dávkování, podrobné informace najdete nejen na webových stránkách, ale rovněž v příbalových letácích přípravků.

Doplňky stravy nemají být náhražkou běžných potravin a léků. Pouze vašemu tělu dodají to, co mu zrovna v dané chvíli chybí. Přísun vitamínu C i dalších látek oceníte zejména v období, kdy probíhají chřipkové a další epidemie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.