Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Chcete mít sídlo na prestižní adrese v Praze? Pronajměte si virtuální kancelář

Chcete mít sídlo na prestižní adrese v Praze? Pronajměte si virtuální kancelář

V posledních několika letech výrazně vzrostl počet podnikatelů a společností. Přece jen, spousta podnikatelských duší se nakonec vzdá sebelepšího pracovního místa, pokud má vlastní nápad, jak si vydělat nemalé peníze. Pokud tedy patříte mezi byznysmeny, kteří nechtějí být omezováni pracovní dobou, dejte v současném zaměstnání výpověď a pusťte se do vlastního obchodu. Jestliže si myslíte, že podnikání vyjde zezačátku na nemalé peníze, potom jste na omylu. V následujících řádcích vám poradíme, jak se dá ušetřit.

Jedním ze způsobů, jak snížit počáteční náklady, je pronajmout si namísto klasické kanceláře pouze virtuální. V dnešní době je možné vykonávat spoustu věcí odkudkoliv, například z pohodlí domova, a tak na co zbytečně platit kancelář v centru Prahy, která může vyjít draho? Samozřejmě mohli byste si otevřít kancelář někde na okraji velkoměsta, ovšem jestliže se nechcete vzdát prestižní adresy, která jen podporuje vaši důvěryhodnost, virtuální kancelář je ideálním řešením.

Virtuální kancelář jako sídlo firmy

Do obchodního rejstříku si bez problémů zapíšete jako sídlo firmy právě pronajatou virtuální kancelář. Česká legislativa nezakazuje mít virtuální sídlo společnosti. Pouze stanovuje, že musí být na budově cedulka s názvem vaší firmy a IČ, aby bylo zřejmé, kde sídlíte, kdyby vás někdo hledal.

Virtuální kancelář vás vyjde na pár stovek měsíčně, například poskytovatel virtuálního sídla Profi-kancelář s.r.o. nabízí pronájem takové kanceláře opravdu levně. Samozřejmě záleží na tom, kde přesně chcete sídlo mít. Praha 9 je nejlevnější, Praha 1 nejdražší.

Starosti nemusíte mít ani se založením firmy

Jestliže chcete svůj drahocenný čas věnovat jiným činnostem, nikoliv běhání po úřadech, o založení firmy se vám může postarat někdo jiný, například už zmíněná firma Profi-kancelář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *