Chcete mít produktivnější ráno? Zkuste naše 4 triky!

Jsou vaše rána ospalá, lenivá a nic se vám nechce? Nebo máte naopak tolik starostí, že nevíte, kde vám hlava stojí? Pak si zkuste každý váš start dne dobře zorganizovat podle našich čtyř triků a uvidíte, že se vám hned bude vstávat z postele lépe, a stihnete toho mnohem víc!

1. Stop surfování na internetu

Je vaším prvním úkolem hned po zaklapnutí budíku sáhnutí po telefonu, kde desítky minut sjíždíte, co je nového na sociálních sítích? Nechte si tyto činnosti až po práci, kdy si můžete za odměnu pár minut odpočinout. Ráno vám surfování na internetu mžikem oka zabere hodinu, během které byste mohli stihnout mnohem více práce. Navíc zjistíte, že informace, které na sociálních sítích pochytíte, nejsou pro váš život nijak důležité.

2. Dobrý plán

Máte další den mnoho úkolů? Pak není nic jednoduššího, než si vzít diář nebo blok, a vše si dobře naplánovat. Úkoly si pod sebe pište tak, jak byste je od samotného rána rádi plnili, aby se nestalo, že budete muset na nějaké činnosti čekat. Seznam úkolů si pak odškrtávejte, což vás může motivovat ke splnění mnohem více práce, jelikož za sebou uvidíte hotové výsledky.

To, co je napsáno, pro vás podvědomě bude mít větší váhu a odškrtávání úkolů a blížení se cíli ve vás vzbudí velmi uspokojující pocit.

3. Naučte si říkat ne

Lákají vás kolegové na snídani, kávičku nebo pauzu? Odpočívat můžete až po splnění alespoň části úkolů. Nemějte proto slabou vůli v rozhodování a vašim kolegům příště řekněte jasné NE. Budete překvapeni, kolik toho stihnete navíc!

4. Budík pro správný start

Dělá vám ráno problém už samotné vstávání? Pak si pořiďte pořádný budík, který vás bude budit pořádným bzučením nebo vaší oblíbenou rádiovou stanicí. Skvělý je například rádiobudík Orava RBD-608A, který disponuje velkým červeným LED displejem, projektorem, který zobrazuje aktuální čas na zeď s měnitelnou polohou, funkcí SNOOZE a SLEEP nebo AM/FM rádiem. Provoz rádiobudíku Orava RBD-608A je na baterie.

Rádi byste si pořídili kvalitní budík, který by vám pomohl dostat se ráno rychle na nohy? Může být váš na www.orava.cz za 579 Kč.

Facebookové komentáře

Komentáře

Přidat komentář