Cestovní pojištění se rozhodně vyplatí

Vydáváte se občas na cesty do zahraničí? Nikdy neopomeňte platné cestovní pojištění. I na pohled banální úraz může nepojištěného jedince zruinovat.

Cestovní pojištění nabízí jako bonus k účtu některé banky. Pozor ovšem na něj. Tyto pojistky mívají velmi nízké limity léčebných výloh, které se rozhodně nevyplácí podceňovat. Při výběru cestovní pojistky by naopak měly být jedním z hlavních parametrů.

Limity léčebných výloh

Výše limitů léčebných výloh závisí také na tom, do jaké destinace se chystáte. V zemích EU většinou bývá postačující pojistka s plněním do 1,5 milionu korun. V zemích mimo Evropskou unii ale tato částka nemusí být dostačující. Každou destinaci pro jistotu s pojišťovnou konzultujte individuálně.

Kdy se připojistit

Také si předem rozmyslete, jestli se na svých cestách budete věnovat aktivitám, jež by bylo na místě připojistit. Jako rizikové jsou vnímány například adrenalinové sporty, ale i vysokohorská turistika.

Pojištění proti terorismu

Součástí běžných pojistek také u některých pojišťoven nebývá pojištění proti terorismu, které v posledních letech nabývá na aktuálnosti. Pokud byste tedy byli zraněni při teroristickém útoku a nebyli připojištěni, ošetření byste si museli hradit ze svého.

Obraťte se na Evropskou cestovní pojišťovnu

Mezi lídry na trhu v oblasti cestovního pojištění bezesporu patří Evropská cestovní pojišťovna, známá pod zkratkou ERV (ervpojistovna.cz), která mimo jiné zmíněné pojištění proti terorismu běžně uzavírá. To ale samozřejmě není jediná její přednost.

Pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

ERV pojišťovna se drží hesla „Vy cestujete. My se staráme.“ To její služby vystihuje do puntíku. Jejich cestovní pojistka samozřejmě připravená na míru klienta pokrývá totiž vše potřebné. Ne nadarmo má posledních 16 let pověst pojišťovny s nejlepším cestovním pojištěním. V ERV zkrátka při sjednávání pojistky nic neopomenou, a to je nesmírně důležité.

Chytrá aplikace Moje Evropská

Specializovaná asistenční služba vám je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Všechna zdravotnická zařízení v nejznámějších turistických letoviscích navíc má ERV pojišťovna pečlivě prověřena. A díky speciální aplikaci Moje Evropská se v případě nutnosti můžete prokázat jen kartičkou v elektronické podobě. Pro ERV pojišťovnu zkrátka hovoří téměř vše, nemyslíte?