Hledáte autodíly pro váš VW?

Volkswagen je zavedená automobilová značka. Koncern Volkswagen je největší výrobce automobilů v Německu a třetí největší automobilka na světě. Je to právě Volkswagen, který v historii vyráběl 3 z 10 nejprodávanějších vozů světa. Šlo o Beetle, Golf a Passat.

Pokud jste vsadili nebo hodláte vsadit na vůz značky Volkswagen, určitě neuděláte chybu. Záleží jen na vás, jaký model zvolíte. Jaké jsou například možnosti a které vozy jsou nejoblíbenější?

Volkswagen Arteon

Nezaměnitelný profil má Volkswagen Arteon, jehož název pochází z latiny a odkazuje na věčnost umění člověka. Jde o elegantní umělecké dílo v podobě klasické limuzíny s protaženou siluetou, s dlouhým rozvorem kol, bezrámovými bočními okny a futuristickými 3D světlomety. Impozantní vnitřek vozu se sportovním interiérem zdobí jednoduchý volant a pohodlná, sportovní sedadla. Velký úložný prostor s obsahem 563 l z něho dělá ideální vůz na cesty.

Volkswagen Polo a R-Line

Volkswagen Polo je vůz jako dělaný do města, vhodný pro všechny vyznavače dynamické jízdy. Pro dlouhé cesty se hodí spíše model R-Line. Velmi dobře sedí v zatáčkách i v nepříznivém počasí. Disponuje moderními systémy, které pomohou předvídat situaci na silnici, součástí je navigace, připojení na wi-fi a možnost přehrávání multimédií.

Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan zvyšuje radost z jízdy. Pokud chcete spolujezdcům během jízdy dopřát pohled na nebe, oceníte posuvné střešní okno s LED osvětlením. Disponuje mnoha různými asistenčních programy, které umožňují výhled na dění na silnici, vestavěnou navigaci a systém Park Assist vám pomůže zaparkovat.

A jak je to s náhradními díly?

Náhradní díly na Volkswagen nakoupíte za výhodné ceny. Vybírejte podle modelu automobilu, pro který náhradní díl na svůj VW potřebujete, a pak vybírejte z konkrétní nabídky. Zkusit to můžete online na www.euautodily.cz. Jde o jeden z nejlepších online obchodů s náhradní díly díky dlouholetým zkušenostem a mnoha spokojeným zákazníkům. Zboží je většinou skladem a je dodáváno do 24 hodin. Pokud si díl někdo koupil těsně před vámi, bude naskladněn v co nejkratším termínu. Kvalitní autodíly se zárukou kompatibility pro vaše auto zajistí bezpečnost během jízdy.