3 tipy pro výběr loveckého a mysliveckého oblečení

Při pobytu v lese se snažíme být nenápadní a zároveň cítit pohodlný komfort. Platí to hlavně pro myslivce a rekreační lovce, kteří potřebují maximální pohodlí s možností spolehnutí se na zvolený oděv. V článku najdete tři jednoduché tipy pro výběr vhodného loveckého a mysliveckého oblečení.

Nepodceňte počasí

Ideální chvíle pro lov může být i při poměrně špatném počasí, což klade větší nároky na vaše vybavení. Základem by měly být pořádné lovecké boty, které jsou dostatečně pevné a nepromokavé. Dále následují kalhoty a svrchní část oděvu v podobě bundy. Čím studenější a horší počasí, tím více vrstev budete potřebovat. Pokud to s myslivostí myslíte vážně, připravte si do svého šatníku zásobu kvalitních oděvů pro vzájemné kombinování. Uvidíte, že v terénu si budete děkovat za pečlivý výběr myslivecké čepice a bundy.

Specializované oblečení přináší větší komfort

Můžete se do lesa vypravit v obyčejných teplácích a mikině. Jenže potom se není čemu divit, že hned budete mokří a profouknete. Kvalitní myslivecké oblečení je vyrobeno s ohledem na zajištění pohodlného pobytu v lese v téměř každém počasí. Je dobré mít několik druhů oděvů pro chladnější i teplejší dny, kdy se vždy rozhodnete podle aktuální venkovní situace. Dané oblečení pro myslivce má také uzpůsobenou barevnou kombinaci, která dokonale splývá s okolním prostředím.

Lovecké potřeby najdete ve specializovaném obchodě

Lovecké potřeby najdete ve specializovaném obchodě

Vsaďte na osvědčenou kvalitu

Pro znásobení pozitivního efektu a získání co možná největší kvality je dobré zvolit osvědčeného výrobce s tradicí. Lovecké potřeby najdete ve specializovaném internetovém obchodě, kde si vyberete od oděvů až po samotné zbraně. Při tomto druhu nákupu můžete plně využít zkušenosti prodejců v oboru a zeptat se na rady pro výběr těch nejlepších potřeb zrovna pro vás. Se správným vybavením se pobyt v lese stane ještě více příjemným.