3 tipy na moderní a originální vánoční dárky

A je to tu zase, pomalu se dostává do vrcholné fáze hon za těmi nejlepšími vánočními dárky. Také patříte mezi ty, kteří si rok co rok slibují, že příště vyberou pro své blízké něco originálního, ale nakonec stejně skončí u balíčků kosmetiky, ponožek, papučí, poukázek na módu a krásu nebo u lahví alkoholu? Jistě, takové dárky nikoho neurazí, ale také ani neohromí. Chcete to letos konečně udělat jinak? Pak vybírejte z technických novinek, které zajisté sklidí velký úspěch u všech členů rodiny.

3D pero pro všechny tvořivé duše

Technologie 3D tisku se pomalu začíná rozšiřovat do různých oblastí života. Chcete se také svézt na vlně nejmodernějších technologií a udělat dojem na obdarovaného? Pak mu pořiďte skvělé 3D pero JETT. Potěší každého, kdo rád něco tvoří a zároveň fandí technologickým novinkám. 3D pero vytlačuje zahřátý plast, který okamžitě poté opět tuhne. Dají se s ním vytvářet stavby a předměty limitované jedině fantazií a šikovností obdarovaného. Perfektní dárek třeba pro pubertální potomky, ale i pro muže či ženu jakéhokoliv věku.

Profesionální hledač klíčů 4v1 pro zapomnětlivce

multifunkcni-profesionalni-hledac-klicu-4-v-1-hl-kf04aKaždý občas ve spěchu neví, kam naposledy odložil svůj mobil, peněženku, klíče od bytu nebo od auta. Stává se to někomu z vašich blízkých často? Pořiďte mu profesionální hledač klíčů 4v1 JETT a bude mít po problému. Hledač klíčů tvoří ovladač se čtyřmi tlačítky a čtyři barevně odlišené přívěsky. Každý lze umístit na jiný předmět a stiskem příslušného tlačítka pak aktivovat hledání právě toho, co se vám zrovna ztratilo z očí. Pro babičku nebo dědečka výborný dárek, ale ocení jej i všichni ostatní roztržití zapomnětlivci.

Přenosný ruční digitální mikroskop

prenosny-rucni-digitalni-mikroskop-um039aMáte v rodině nadšeného vědce, který rád zkoumá, ať už přírodu nebo cokoliv jiného? Usnadněte mu to pomocí přenosného ručního digitálního mikroskopu JETT, který umožňuje až 1000x zvětšení s krystalicky čistým obrazem. Mikroskopické zkoumání za pochodu přímo v terénu dá jeho koníčku nový rozměr.

Letošní Vánoce budete za hvězdu, pokud svým blízkým pořídíte dárky, které jim opravdu vezmou dech a rozzáří oči. Moderní elektronické přístroje jsou šikovnou volbou.