Přeskočit na obsah
Domů » CESTOVÁNÍ » Zaparkuj a leť? Na ruzyňském letišti žádný problém!

Zaparkuj a leť? Na ruzyňském letišti žádný problém!

Konečně bez omezení! Zkušení cestovatelé i příležitostní turisté mohou letos po dvou letech okusit cestování, jaké bylo běžné naposledy v roce 2019. Existují sice ještě destinace, kde stále platí koronavirové restrikce, což platí především pro asijské státy, ale v Evropě lze již cestovat bez povinnosti dokládání PCR testů nebo očkování proti koronaviru. Každým dnem nadto přibývá destinací, kam je možné letět přímými lety přímo z pražského letiště. Výhodou je i možnost zaparkovat přímo na letišti a okamžitě odletět. Jak funguje parkování na letišti s předáním vozu?

Jistota v podobě Smile Parking

Jízda na letiště bývá stresujícím zážitkem, protože je nutné se dostavit k odbavení včas, což už samo o sobě je vlivem pražské dopravy náročné, k tomu je nutné zaparkovat. Nikomu se nechce vláčet kufry z daleka nebo snad nechávat vůz v některém ze satelitů kolem Prahy, kde se nabízí možnost zaparkování. Společnost Smile Parking nabízí komfortní možnost parkování na pražském letišti a odebrat se během chvilky přímo k odbavovací přepážce. Není třeba hledat ani parkovací místo, protože vůz se ponechává přímo před budovou EUROPORTu, pouhých 100 metrů od Terminálů 1 a 2.

Komplexní služby od příjezdu do odjezdu

Za normální situace je nutné hledat parkovací místo, kterých není v letní sezóně v parkovacích domech příliš. Může dojít i k tomu, že už volná parkovací místa nejsou nebo se nachází na nekrytých parkovacích plochách na střeše, kde pálí celodenně slunce. Výhodou Smile Parkingu je, že si každý určí sám v objednávce, zda požaduje kryté parkovací stání nebo venkovní plochu. Řidič po nafocení vozu a předání klíčků přeparkuje na odstavné parkoviště sám dle zadaného požadavku. Vše probíhá rychle a bez stresu, cestující tak mohou jít rovnou k odbavovací přepážce nebo k pasové kontrole.

Včetně čištění vozu nebo tepování sedačky

Tím však výčet výhod nekončí, je možné též bezkontaktní předání vozu, kdy se klíčky ukládají do schránek a stejným způsobem se vyzvedávají. Tento způsob urychluje celý proces, po příletu se může během chvilky odjet, což ocení cestovatelé po dlouhých letech. Dalším benefitem je možnost objednání dodatečných služeb včetně mytí vozu a čištění interiéru nebo tepování sedaček. Profesionálové ze Smile Parking v případě potřeby dohustí též pneumatiky nebo nastartují vybitou baterii.