Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Vestavěné skříně jako nejlepší řešení odkládacích prostor

Vestavěné skříně jako nejlepší řešení odkládacích prostor

Fotografie: vestavěné skříně

Zapomeňte na to, že vestavěné skříně jsou řešením jen pro velké prostory. Je to přesně naopak. Umožňují nám tím nejefektivnějším způsobem využívat prostor, který máme. Všechno ukryjí, čímž se nám daří i ve zcela malých prostorách udržet pořádek. Opticky pak prostor opět působí větším a vzdušnějším dojmem.

Místo šatny vestavěná skříň

Vestavěné skříně do ložnice jsou asi nejčastějším řešením úložných prostor. Takto osazená skříň ode zdi ke zdi, po strop, s perfektní a promyšlenou vnitřní výbavou, která má navíc posuvné dveře, zabírá minimum prostoru a umí nabídnout mnohdy více místa než šatna v podobě samostatné místnosti. Praktické bývají posuvné dveře se zrcadly, které zvětší prostor a zrovna v ložnici umí být užitečnými hned z několika důvodů.

Vestavěné skříně nepatří jenom do ložnice

V kuchyni nahradí špajz, v předsíni botník a šatník na kabáty, dětský pokoj můžete v mžiku proměnit v hernu či tělocvičnu, jen co všechny věci schováte do šatní skříně. Místo velkého množství nepraktického nábytku si pořiďte vestavěné skříněZaberou nejméně prostoru a jsou velice praktické.

Zajímavým řešením může být využití vestavěné skříně jako příčky ve větším dětském pokojíku, který lze takto prakticky rozdělit na dva a odrůstajícím dětem tak zajistit potřebné soukromí. Kam rozhodně vestavěné skříně patří, je podkroví. Právě skříně na míru vyřeší nepraktické a jinak nevyužitelné části pod šikminami, ale opět dokážou zafungovat i jako funkční příčky mezi jednotlivými částmi podkroví. V rodinných domech se hodí do garáží i pod schodiště. Do vestavěné skříně se nepráší, a tak co do ní uložíme, vytáhneme vždy čisté, nezaprášené.

Objednejte si levné vestavěné skříně

Vestavěné skříně nemusí být vůbec drahým řešením. Kvalitní vestavěné skříně na míru nabízí Levne-skrine.cz. Návrh řešení skříně i cenovou kalkulaci získáte jednoduše online.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *