Přeskočit na obsah
Domů » CESTOVÁNÍ » Skvělá dovolená? Lázně v ČR

Skvělá dovolená? Lázně v ČR

fotografie: Lázně Bělohrad

Přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou? Zimní období je ideální pro relax v lázních. Počasí není zrovna vycházkové, takže si budete rádi hovět v hotelu, užívat si procedur a dokonale se zregenerujete. Je jedno, jestli si naordinujte prodloužený víkend nebo jen týden. Vzpruha se dostaví tak jako tak.

Lázeňské pobyty v Česku

Do lázní nemusí jezdit pouze nemocní. Lázeňské pobyty ve formě wellness využívají dnes i lidé, kteří touží po relaxu. Nabízí se zde totiž spousta procedur, které vám pomohou s lehčím problémem. I když nejste například po operaci kolene, můžete si dopřát preventivní regeneraci, aby k zákroku ani nedošlo. Lázeňský pobyt vás postaví na nohy fyzicky, pomůže vám ovšem i psychicky. Postarají se o vás navíc profesionálové, kteří mají zkušenosti právě se zdravotními procedurami, takže vám připraví péči na míru a erudovaně poradí. Jaké lázně tedy zvolit?

Lázně – víkendový i týdenní pobyt

I kdybyste měli být v lázních jen pár dní, už jen změna samotná vám dodá vzpruhu. Doporučit můžeme Lázně Bělohrad, kde se už po dlouhá desetiletí věnují rekonvalescencím zejména po operacích pohybového aparátu. Vedle tradičních lázní zde najdete poměrně nový luxusní wellness resort, který nabízí služby i gastronomii na nejvyšší úrovni. Máte problémy s váhou? Vyzkoušejte lázně Poděbrady, kde mají různé hubnoucí programy pro různě fyzicky a kondičně disponované lidi, nabízí se péče na míru pro dospělé i děti. Chcete zažít větší ruch populárního města? Pak nelze zvolit jinak než populární Lázně Karlovy Vary, kde to opravdu žije a budete se zde cítit jako v pulzující metropoli. Zde je plno hotelů na vysoké úrovni, užijete si luxusních obchodů, restaurací i služeb. Jestli si chcete vybrat z větší nabídky, podívejte se na stránky Spa.cz, kde máte svět lázní jako na dlani.