Sexy halloweenské kostýmy a levné doplňky pro vaši rozlučkovou party

Chystáte se v Praze na stylovou halloweenskou party? Chcete se blýsknout před kamarády a připravit nevěstě nebo ženichovi opravdu originální večer plný překvapení a her? Máte dvě možnosti, buď si zkusit vyrobit kostým a výzdobu na vlastní pěst, a riskovat tak, že si utrhnete ostudu. Nebo si půjčit, popřípadě rovnou koupit, na míru ušitý špičkový a sexy kostým ve specializované prodejně. Pestrý sortiment kostýmů obvykle doplňuje i nabídka doplňků pro výzdobu, dekoraci, součástí bývají i originální dárky, společenské hry a žertovné předměty určené pro různé příležitosti, třeba pro rozlučku i Halloween.

Karnevalové kostýmy a ptákoviny Praha

Halloween se již blíží. Půjdete za sexy upírku? Potom váš kostým může sestávat z korzetu, sukýnky, lodiček, síťovaných punčoch a rukaviček. Pokud chcete jít za upírku a vypadat nejen sexy, ale i elegantně, dají se pořídit i stylové šaty s kloboučkem a sametovými rukavičkami. Moderní kostým čarodějky vám taktéž dodá na smyslnosti a tajemnosti. Muži si přijdou na své v elegantním kostýmu hraběte Drákuly, mrtvého ženicha, vojáka nebo Fantoma opery, v němž oslní všechny slečny a ženy na party. Inspirujte se ve vybraných e-shopech a kamenných prodejnách ve vašem okolí.Karnevalové kostýmy Praha jsou k dostání právě i v halloweenském provedení. Oblíbené ptákoviny Praha zahrnují i potřeby, legrácky a doplňky pro Halloween, jako česnekové bonbony na odhánění upírů, kapsle s krví, mafiánské doutníky, falešné larvy a šváby pro zombies.

Tipy na rozlučku se svobodou

Jako svědci stojíte před důležitým úkolem, zorganizovat a uskutečnit nejlepší rozlučkový večírek všech dob. Striptéra nebo striptérku už máte, ale co výzdoba a doplňky? Pro nevěstu vybírejte z řady podvazků, kloboučků se závojem, korunek, vějířů, podprsenek, které skvěle doplní její večerní outfit. V nabídce doplňků můžete najít pro obě pohlaví tematické hry a žertovné předměty. Ženich si tak může vyzkoušet kovovou kouli na nohu, aby se už připravoval na to, co ho čeká a nemine. Nevěsta s družičkami si zahrají dámskou ruletu. Pokud se chcete inspirovat výzdobou, pořídit lze i nafukovací party srdíčka, penisy, různá stylizovaná brčka a girlandy. Z originálních dárků stojí za hřích bonbonová podprsenka či slipy, kamasutra karty, partnerské hry, pouta s kožíškem. Rozlučka se svobodou tipy naleznete i na stránkách specializovaných prodejců. Ať je vaše party legendární!