Přeskočit na obsah
Domů » FINANCE » Rychlá půjčka s nejnižšími poplatky na českém trhu ve svém segmentu jen u FRIENDLY CASH

Rychlá půjčka s nejnižšími poplatky na českém trhu ve svém segmentu jen u FRIENDLY CASH

Společnost FRIENDLY CASH získala dne 13. 8. 2019 povolení od České národní banky a stala se tak prověřeným poskytovatelem rychlých půjček. Nyní navíc probíhá akce pro nové klienty – ve FRIENDLY CASH máte na první půjčku 100% slevu na úroku a poplatku!

FRIENDLY CASH poskytuje půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč, každý klient si může samostatně vybrat lhůtu splatnosti a to 7, 14, 21 nebo 30 dní. Jistě souhlasíte, že taková půjčka se hodí, když Vám chybí peníze před výplatou, mateřskou, důchodem nebo když se objeví nečekané finanční výdaje – rozbije se Vám pračka, myčka, či jiný spotřebič a nemáte zrovna potřebnou částku na opravu nebo koupi nového. SMS půjčka FRIENDLY CASH ale přijde vhod i v okamžiku, kdy nutně potřebujete peníze, které můžete rychle vrátit a nechce se Vám zbytečně platit vysoké poplatky za dlouhodobé půjčky.

FRIENDLY CASH Vaše problémy vyřeší rychle a diskrétně. Pro získání rychlé půjčky navíc nemusíte nikam chodit nebo navštěvovat kancelář společnosti (což je obzvlášť pohodlné vzhledem k aktuální koronavirové situaci) a nemusíte hradit žádný registrační poplatek, nebo ověřovací 1 Kč, vše vyřídíte pohodlně z domova online a to po 24 hodin denně.

Přátelská rychlá půjčka FRIENDLY CASH je jako přítel, na kterého se můžete spolehnout kdykoliv, když to opravdu potřebujete. V životě každého z nás určitě nastala situace, kdy člověk nutně potřeboval peníze a nebylo se na koho obrátit. Služba FRIENDLY CASH se dá přirovnat k tomu, když si půjčíte peníze od kamaráda, souseda, nebo člena rodiny a vrátíte mu je s pozvánkou na pivo nebo kávu. Sami jistě takovou situaci znáte. Pokud jste klientem FRIENDLY CASH, nemusíte se cítit nepříjemně, když Vám chybí finance, vše je diskrétní, rychlé a jednoduché. Stačí poslat SMS a peníze jsou ihned převedeny na Váš účet. Před požádáním o rychlou půjčku Vás FRIENDLY CASH dopředu informuje o všech podmínkách služby, možnostech splacení, výši poplatků a poskytne Vám i další nezbytné informace. Vše je jasné a srozumitelné.

První rychlá půjčka zdarma: kolik si půjčíte, tolik i vrátíte, a to až do výše 8000 Kč

Každý máme strach z toho, co neznáme, proto i ve FRIENDLY CASH připravili pro nové klienty akci na první rychlou půjčku – nyní je se 100% slevou na úroku a poplatku. Díky tomu se můžete sami přesvědčit, že ve FRIENDLY CASH opravdu splní to, co slíbili, a ujistíte se o tom, že zde skutečně nejsou žádné skryté poplatky nebo dodatečné zpoplatněné služby k půjčce.

Speciální nabídka platí pro všechny nové klienty – kolik si půjčíte, tolik i vrátíte a to až do výše 8000 Kč. Vše je bez skrytých poplatků nebo doplňkových služeb, úroková sazba je 0 % p.a., RPSN 0 %. Vše vyřídíte z pohodlí domova přes Váš počítač a mobilní telefon.

Stačí Vám už jenom stát se klientem FRIENDLY CASH a rychlou půjčku před výplatou kdykoliv to potřebujete můžete mít na bankovním účtu už za několik minut! Vše je skutečně jednoduché a především diskrétní. Rychlá půjčka do 20 000 Kč s nejnižšími poplatky na českém trhu.

FRIENDLY CASH nabízí svým klientům rychlé půjčky a to až do výše 20 000 Kč s výhodnými podmínkami. Na stránkách www.friendlycash.cz si jednoduše zvolíte, kolik si potřebujete půjčit a okamžitě víte, kolik zaplatíte. RPSN se odvíjí od celkové doby splácení.  Mějte na paměti, že nelze srovnávat půjčku FRIENDLY CASH ve výši například 500 Kč s hypotékou od banky ve výši 10 000 000 Kč. Určitě dobře víte, že banka Vám tak nízkou částku jako 500 Kč nepůjčí. Proč? Pro banku je to nevýhodné – náklady na vyřízení a zpracování půjčky, zasílání SMS zpráv, převod financí, i na Vaše ověřování a volání jsou dost vysoké. Ve FRIENDLY CASH Vás nikdo nebude nutit půjčovat si vyšší sumu, než skutečně potřebujete. Chcete si půjčit jenom 500 Kč? Bez problému, k vyšší půjčce Vás nikdo nutit ani přemlouvat nebude.

Podívejme se spolu pozorně na web www.friendlycash.cz Jako příklad uvedeme opakovanou půjčku 500 Kč na 7 dní, RSPN je v tomto případě 2701,17 %. Na první pohled to vypadá jako vysoké číslo, ale co vlastně znamená RPSN v reálných číslech? Že při půjčce 500 Kč na 7 dní zaplatíte navíc pouhých 33 Kč, což je v dnešní době opravdu malá suma. Teď už určitě chápete, proč je rychlá půjčka FRIENDLY CASH výhodná, dobré pivo pro kamaráda za podobnou finanční pomoc totiž určitě stojí více.

Proč si vybrat rychlou půjčku od FRIENDLY CASH?

Ve FRIENDLY CASH si můžete být jistí, že celá finanční transakce bude probíhat přesně podle domluvených pravidel a bez zbytečného zdržování nebo komplikací. Navíc vždy dopředu víte, kolik peněz budete vracet. Recenze spokojených klientů po celé České republice jsou pozitivní a všem dostupné.

FRIENDLY CASH dbá na profesionální jednání, operátoři jsou příjemní a vždy ochotní Vám poradit a pomoci, ať už se na ně obrátíte s čímkoliv.

Vyzkoušejte přátelskou rychlou půjčku FRIENDLY CASH založenou na důvěře a profesionálním přístupu, a zjistěte sami, jak online půjčka od FRIENDLY CASH funguje. Vice informaci najdete na www.friendlycash.cz nebo zavolejte do FRIENDLY CASH 555 500 105, 720 888 111

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *